Bork the Berzerker Hack ‘N’ Slash Edition Bork the Berzerker Hack ‘N’ Slash Edition

Bork the Berzerker Hack ‘N’ Slash Edition - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Bork the Berzerker Hack ‘N’ Slash Edition
Producent: Thunderkick
RTP: 97.34%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 50
Funkcje: -

Bork the Berzerker slot review Thunderkick postanowił kontynuować temat przygodowy z automatem wideo - Bork the Berzerker Hack ‘N’ Slash Edition. Automat stał się doskonałym przykładem tego, jak można zaktualizować dość trywialny temat. Tutaj zobaczysz nie tylko żywą, realistyczną grafikę, ale także kilka dodatkowych funkcji.

Nowy automat jest w stanie zapewnić każdemu użytkownikowi automatu Bork the Berzerker Hack „N” Slash Edition nie tylko dobry nastrój, ale także dość duże płatności. Ponadto automat jest dostępny w 2 wersjach: pełnej i demonstracyjnej.

Recenzja automatu Bork the Berzerker

Emulator przenosi graczy w fascynujący świat, który istnieje w legendach skandynawskich. W centrum fabuły znajduje się główny bohater, berserker Bjork, który próbuje uratować swoją ukochaną przed złym czarownikiem. Aby wygrać Bork the Berzerker Hack „N” Slash Edition, musisz pomóc odważnej postaci. W tym czasie towarzyszyć Ci będą fantastyczne potwory, które pojawią się na boisku.

Symbole

Łańcuchy nagród w emulatorze są tworzone z kilku kategorii symboli, które są zaprojektowane w odpowiednim stylu. Pierwsza kategoria ikon automatów do gry Bork the Berzerker Hack ‘N’ Slash Edition obejmuje karty do gry: dama, król i as.

Oprócz nich na ekranie zobaczysz:

 • Dwugłowy różowy wąż;
 • Zielony potwór z trójzębem;
 • dziewczyna;
 • Potwór z rogami.

Bork the Berzerker Hack „N” Slash Edition zawiera również specjalne symbole. Ta kategoria obejmuje:

 • Dziki symbol - Berserker;
 • Symbol bonusu - wizerunek czarownika.

Gra bonusowa

Bork the Berzerker zagraj w automat do gry Zanim zaczniesz grać w Bork the Berzerker Hack 'N' Slash Edition za darmo, powinieneś również zapoznać się z funkcjami bonusowymi, ponieważ mogą one znacznie zwiększyć wysokość Twoich wygranych. W takim przypadku gracz może liczyć na tryb dodatkowych obrotów.

Aby aktywować darmowe spiny, musisz zebrać co najmniej 3 symbole Scatter na polu. Określona liczba symboli scatter zapewnia 10 dodatkowych obrotów. Jeśli są 4 symbole scatter, gracz otrzymuje 15 spinów, aw przypadku 5 symboli scatter - 20 spinów.

Rozgrywka

Bork the Berzerker zagraj w demo automatu Pole gry ma tradycyjną strukturę, która jest typowa dla wielu popularnych automatów do gry. Jest 5 klasycznych bębnów z 3 rzędami symboli spinów. 20 linii jest używanych do tworzenia zwycięskich kombinacji.

Do każdego z nich możesz włożyć od 0,04 do 100 monet. Zasady gry są dość proste. Przed rozpoczęciem gry musisz najpierw ustawić wielkość zakładu. Równie ważny jest wybór trybu gry. Aby uprościć sobie pracę, możesz skorzystać z trybu automatycznego.

Informacje dotyczące płatności:

 • Odznaki na karty - od 40 do 400 monet;
 • Dziewczyna - od 300 do 5000 monet;
 • Dwugłowy wąż - od 150 do 1500 monet;
 • Potwór z rogami - od 100 do 1000 monet;
 • Zielony potwór - od 200 do 2500 monet.

RTP (stopa zwrotu) wynosi 97,3%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Bork the Berzerker Hack ‘N’ Slash Edition
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top