Turning Totems Turning Totems

Turning Totems - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Turning Totems
Producent: Thunderkick
RTP: 96.10%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 22/5
Maks. wygrała: 999
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Włączanie totemów, odtwórz demo Automaty w formacie 3D to jeden z najnowszych trendów w świecie rozrywki. To właśnie ta technologia zainspirowała Thunderkick do stworzenia nowego automatu wideo. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje jasny emulator Turning Totems.

Unikalna grafika pozwala graczom całkowicie zanurzyć się w innym świecie, który zwiastuje niezwykłe przygody i możliwość zdobycia nagród. Oprócz niestandardowego obrazu, ten automat oferuje użytkownikom również niezwykłe funkcje nagród.

Przegląd automatów do gry - Turning Totems

Z charakterystycznej nazwy można się domyślić, że głównym wątkiem fabularnym były wierzenia starożytnych plemion zamieszkujących Indie. Aby dodać nowy zwrot do popularnego motywu, twórcy zastosowali kreskówkowy styl prezentacji. Na ekranie automatu Turning Totems zobaczysz totemy i zabawnego Indianina. Obrazy wolumetryczne pomogą Ci przenieść się do baśniowego świata i uciec od codziennych zmartwień.

Symbole

Użytkownik zapozna się z atrybutami starożytnych plemion, które są przedstawione w różnych kolorach. Oprócz nich na boisku pojawią się specjalne ikony, które pomogą aktywować funkcje bonusowe. Pomogą Ci wygrać większe wypłaty w Turning Totems.

Ta kategoria zawiera symbole Scatter i Wild. Funkcję pierwszego pełni obrazek z wężem. Drugi symbol ma nieco nieregularny kształt i nazywa się Sleeping Wild. Przedstawiony jest w postaci złotego ptaka, który może zastąpić inne symbole.

Kategoria podstawowych symboli tematycznych obejmuje:

  • Żółty idol;
  • Różowy idol;
  • Pomarańczowy idol;
  • Green Idol;
  • Blue Idol;
  • Brązowy Idol.

Ich współczynnik można zobaczyć w tabeli wypłat

Gra bonusowa

Darmowe obroty Turning Totems

Wirujące totemy nie są wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Możesz uzyskać dodatkowe szanse na wygraną dzięki symbolowi węża. Jeśli zbierzesz 6 takich ikon na boisku, otrzymasz 12 darmowych spinów.

Każdy dodatkowy obrót zwiększa współczynnik. Jeśli podczas ponownych spinów symbole bonusowe pojawią się ponownie, użytkownicy otrzymają 2 dodatkowe spiny. Turning Totems ma maksymalnie 30 darmowych spinów.

Turning Totems Gameplay

Turning Totems - zagraj w slocie demonstracyjnym Podczas uruchamiania gry w emulatorze nie zobaczysz żadnych specjalnych funkcji. Konstrukcja boiska to klasyczny model 5-rolkowy. Liczba aktywnych linii wypłaty to 11. Jeśli boisz się od razu ryzykować pieniądze, możesz wybrać grę demo Turning Totems.

Do konfiguracji głównych parametrów służy panel sterowania, który jest tworzony jako oddzielny blok. W środku znajdują się wskaźniki wygranych, kwoty zakładu i salda. Przyciski do regulacji gry znajdują się po lewej i prawej krawędzi.

Płatności dokonuje się w następujący sposób:

  • Pomarańczowe, różowe i żółte bożki - od 70 do 1000 monet;
  • Niebieskie, zielone i brązowe idole - od 10 do 250 kredytów.

Procent wygranych (RTP) to 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Turning Totems
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top