Frog Grog Frog Grog

Frog Grog - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Frog Grog
Producent: Thunderkick
RTP: 96.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 23/5
Maks. wygrała: 1616
Funkcje: Sticky Wilds Jackpot

Frog Grog zagraj w automat do gry

Firma Thunderkick po raz kolejny postanowiła zadowolić wszystkich miłośników magii i fantastycznych historii. Nowy automat do gry z bonusami Frog Grog to oryginalny model, dzięki któremu poczujesz się jak magik.

Oprócz ekscytującej głównej gry, użytkownicy będą mieli również rundę bonusową i wiele magicznych atrybutów. Aby spróbować swoich sił w emulatorze, po prostu otwórz ranking najlepszych kasyn i znajdź tam określoną nazwę.

Recenzja automatu - Frog Grog

Po uruchomieniu automatu zobaczysz oryginalne pole gry, które wygląda jak półki w szafie. Każda półka zawiera butelki z magiczną miksturą i wieloma różnymi magicznymi odczynnikami. Pełnią rolę symboli w grze Frog Grog. Pod bębnami znajduje się duża kadź, do której wpadają zwycięskie kombinacje. Wszystkie elementy wyglądają dość kolorowo i harmonijnie.

Oznaczenie symbolu

Automat wykorzystuje dwie grupy symboli do tworzenia zwycięskich sekwencji. Każdy z nich ma swój własny cel. Pierwsza grupa ikon automatu Frog Grog służy do budowania regularnych łańcuchów nagród. Obejmuje to:

 • Fioletowe słoiki;
 • Słoiki z czerwonym sercem;
 • Niebieskie kolby;
 • Butelki z zieloną substancją;
 • Latarka z ćmą;
 • Butelki z kwiatami.

Każdy z nich ma swój własny współczynnik, który można znaleźć w tabeli wypłat. Jeśli chodzi o symbole z funkcjami specjalnymi, jest tylko jeden - symbol Wild. Ikona ma postać żaby.

Gra bonusowa

Recenzja gry Frog Grog Slot ma również kilka funkcji bonusowych, które pozwalają zdobyć więcej nagród i nagród. W automacie Frog Grog możesz aktywować następujące opcje:

 • progresywny mnożnik;
 • dodatkowa runda tajemniczej gry.

Po lewej stronie pola gry zobaczysz kolumnę z mnożnikami od 1 do 7. Po każdym udanym spinie mnożnik wzrasta o 1 wskaźnik. Pozwala to na zwiększenie zwycięskich kombinacji 7 razy.

Jeśli chcesz wygrać jeszcze większe wypłaty w Frog Grog, poczekaj na aktywację Mystery Game. Zaczyna się losowo. W trakcie rundy wszystkie symbole wpadają do kotła pod bębnami. Na ekranie pozostaje tylko symbol Wild oraz obrazki z kwiatami i ćmami.

Rozgrywka

Frog Grog play free Konfiguracja maszyny nie wymaga wiele wysiłku. Struktura boiska to standardowy model, który ma 5 rolek i 23 linie wygrywające. Maszyna jest dostępna w różnych wersjach. Będziesz mógł otworzyć pełną wersję na PC, a także grać na swoim urządzeniu mobilnym.

Panel sterowania zawiera główne przyciski służące do dostosowywania wielkości zakładu i nominału monet. Do regulacji wartości zakładu służy przycisk z obrazkiem w formie żetonu. Dostępny zakres to od 0,10 do 100. Po ustaleniu wysokości zakładu należy wybrać tryb gry (normalny lub automatyczny).

Płatności są dokonywane zgodnie z następującą zasadą:

 • Latarnia z motylami - od 80 do 1000 monet;
 • Butelki z zieloną, niebieską i fioletową substancją - od 20 do 300 monet;
 • Czerwony słoik i butelka z rośliną - od 30 do 600 monet.

Procent (RTP) w slocie wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Frog Grog
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top