Sunset Delight Sunset Delight

Sunset Delight - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Sunset Delight
Producent: Thunderkick
RTP: 96.30%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 5/3
Maks. wygrała: 413
Funkcje: Sticky Wilds

Sunset Delight thunderkick przegląd slotu

Dostawca gier Thunderkick wykorzystuje najbardziej oryginalne motywy do tworzenia automatów do gier, które odnoszą się do różnych dziedzin życia ludzi. Szczególnie popularne są historie rozrywkowe, z których jeden został wykorzystany w nowym kasynie z dobrymi zwrotami - Sunset Delight.

Atmosfera automatu pozwala całkowicie zanurzyć się w świecie ekscytujących atrakcji, które znajdują się na terenie parku. Tutaj możesz nie tylko dobrze się bawić, ale także delektować się lodami. To właśnie ta słodycz stała się podstawą do stworzenia symboli szczęśliwego automatu.

Recenzja automatu - Sunset Delight

Jak można się domyślić, jako tło wybrano park rozrywki. Ale główne działania nadal mają miejsce w pobliżu określonego miejsca. W tym przypadku jest to lodziarnia. Zespół Thunderkick starał się, aby wszystkie elementy były jak najbardziej realistyczne. Dlatego na ekranie zobaczysz jasne i wyraźnie zaznaczone ikony, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę.

Oznaczenie symbolu

Kolorowe symbole urządzenia obejmują kilka kategorii ikon, które niosą ze sobą określony współczynnik. Oprócz nich do gry wchodzą również specjalne ikony, które pełnią specjalne funkcje w grze Sunset Delight.

Obejmuje to 2 obrazy:

 • Symbol rozproszony - chrupiący wafel;
 • Dziki symbol - lody z literą W.

Jeśli uda Ci się złapać określoną kombinację takich zdjęć, możesz wygrać pokaźne nagrody w Sunset Delight. Na szczególną uwagę zasługują symbole tematyczne przedstawione w postaci:

 • Różowa gałka lodów;
 • Pomarańczowa piłka;
 • Fioletowy balon;
 • Żółta piłka;
 • Nadziewane lody i bar;
 • Lody z nadzieniem i siódemką.

Gra bonusowa

Sunset Delight - odtwórz demo Automat do gry Sunset Delight ma specjalny symbol rozproszenia, który umożliwia otwieranie darmowych spinów. Stanowią dodatkowe możliwości nagród. Aby aktywować, musisz zebrać co najmniej 5 obrazków z goframi. W rezultacie otrzymujesz 5 obrotów.

Podczas dodatkowych spinów po lewej stronie pola pojawi się sektor z mnożnikami i będą latać balony. Na kulkach lodów pojawią się gofry ze słowami Step and Spin. Pierwsza opcja da ci mnożnik, a druga - darmowe spiny.

Rozgrywka

Sunset Delight - prezentacja automatu do gry Emulator to model uniwersalny dostosowany do różnych urządzeń. W ten sposób możesz łatwo grać z telefonu lub otworzyć gniazdo na komputerze. Istnieją 3 standardowe bębny i 5 linii wygrywających do tworzenia łańcuchów nagród.

Panel sterowania jest dość prosty i intuicyjny. Sekcja opcji może zostać otwarta w lewym dolnym rogu. Nie wszystkie parametry można dostosować. Na przykład liczba wierszy jest stała. Wielkość zakładu można ustawić w zakresie od 0,1 do 100 monet.

Płatności dokonuje się w następujący sposób:

 • Lody z nadzieniem - monety 1000 i 1500;
 • Kolorowe kulki lodów - od 100 do 500 monet;
 • Dziki symbol - za 1500 monet.

Wskaźnik wypłat Sunset Delight wynosi 96,3%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Sunset Delight
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top