Toki Time Toki Time

Toki Time - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Toki Time
Producent: Thunderkick
RTP: 97.10%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 11/5
Maks. wygrała: 1130
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

Automat do gry Toki

Niezwykła fabuła i oryginalna grafika to cechy prawie wszystkich automatów do gry Thunderkick. Toki Time jest kolejnym potwierdzeniem tego. Slot został oparty na kreskówkach, które przyciągają uwagę różnymi kolorami i efektami wizualnymi.

Oprócz uderzającej fabuły, emulator oferuje wysoki procent wypłat, dodatkową funkcję bonusową i dość prosty interfejs. Toki Time to przyjemność. Możesz łatwo uciec od codziennej rutyny i zarobić dobre wypłaty.

Recenzja automatu - czas toki

Głównymi bohaterami opowieści o nazwie Toki Time są zwierzęta bardzo podobne do postaci z kreskówki o Pikachu. Wszystkie elementy są wykonane zgodnie z podaną fabułą. Projekt automatu Toki Time jest zdominowany przez jasne, soczyste kolory i wyraźnie zarysowane linie. Wszystko to tworzy atmosferę pozytywności i radości, w której chce się ciągle zanurzać. Animacja sprawia, że ​​obraz jest wyjątkowo realistyczny.

Oznaczenie symbolu

Na ekranie zobaczysz te same kolorowe i zabawne postacie, co w samej kreskówce. Główni bohaterowie to wielokolorowe postacie o różnych współczynnikach i funkcjach. Kategoria głównych symboli tematycznych w grze Toki Time to:

 • Chmura;
 • Gwiazdka;
 • Zielony Bohater;
 • Fioletowe zwierzę;
 • Zwierzę jest czerwone;
 • Niebieski znak.

Aby zapoznać się z nimi bardziej szczegółowo, możesz otworzyć sekcję z tabelą wypłat. Jako specjalny znak wybrano tutaj rozwijający się symbol Wild - zwierzę przypominające baranka i lamę.

Gra bonusowa

Automat do gry Toki Time big win Dodatkowe funkcje bonusowe automatu są bezpośrednio związane z symbolem Wild. Ta ikona może pojawić się tylko na 4 i 2 bębnie. Dlatego nie jest w stanie samodzielnie tworzyć kombinacji nagród. Zamiast tego pomaga wygrać dodatkowe wypłaty w Toki Time.

To ta ikona odpowiada za aktywację ponownych obrotów, podczas których jest przyczepiona do tej samej pozycji. Liczba ponownych spinów nie jest ograniczona. Mogą trwać tak długo, jak długo tworzone są łańcuchy nagród.

Rozgrywka

Demo na automacie Toki Time Maszyna jest bardzo prosta w obsłudze. Możesz zbierać zwycięskie kombinacje w różnych trybach, a także wersjach. Jeśli interesuje Cię uproszczona wersja, możesz wybrać kasyno mobilne za pieniądze. Ponadto dostępna jest standardowa pełna wersja na PC.

Tradycyjnie, pole gry jest klasyczne - 5 standardowych bębnów i 11 linii wygrywających. Do sterowania pod cewkami znajduje się specjalny panel. Do uruchomienia służy przycisk z 2 strzałkami. Aby postawić zakład, użyj przycisku oznaczonego Bet. Dostępny jest również tryb automatycznego przewijania.

Płatności są dokonywane według następującego schematu:

 • Czerwone zwierzę - od 60 do 300 monet;
 • Chmura - od 200 do 1200 monet;
 • Gwiazda - od 300 do 2400 monet;
 • Niebieskie zwierzę - od 40 do 250 monet;
 • Zielona postać - od 60 do 300 monet;
 • Fioletowe zwierzę - od 120 do 600 monet.

Procent wypłat w grze RTP wynosi 97,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Toki Time
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top