Magicious Magicious

Magicious - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Magicious
Producent: Thunderkick
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 1400
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

Recenzja magicznego gniazda Praktycznie każdy z nas widział występy magów, którzy są w stanie wykonać pozornie niemożliwe działania. Nie musisz odwiedzać cyrków i wędrownych teatrów, aby cieszyć się tajemniczą atmosferą magii. Wystarczy otworzyć nowy automat Magicious od Thunderkick, który natychmiast przenosi użytkowników na niesamowity program.

Tutaj możesz zostać naładowany pozytywnymi, a także uzyskać najjaśniejsze i najbardziej pozytywne emocje z tego, co się dzieje. Razem z magiem i jego asystentem w grze Magicious wykonasz najbardziej niezwykłe sztuczki, które przyniosą Ci odpowiednie nagrody.

Recenzja automatu - magiczna

Fabuła z magikami w roli głównej nie jest po raz pierwszy wykorzystywana przez dostawców gier. Ale Magicious ma kilka funkcji, które odróżniają go od innych podobnych emulatorów. Przede wszystkim wszystkie elementy tutaj wykonane są w technologii animacji 3D. Dlatego zdjęcia automatu Magicious wyglądają całkiem realistycznie. Ponadto wszystkie postacie są wykonane w postaci postaci z kreskówek, co sprawia, że ​​fabuła jest bardziej ekscytująca.

Oznaczenie symbolu

W procesie kręcenia bębnami używa się tylko 8 symboli, które są przedstawione w postaci głównych bohaterów i atrybutów ich działań. Szczególnie ważne są specjalne ikony, które mają aktywować rundy bonusowe. W tym przypadku funkcję tę pełni Dziki Symbol - różowa kula.

Oprócz specjalnej ikony, symbole tematyczne pomagają w grze Magicious online:

 • Pomarańczowe pudełko;
 • Niebieskie pudełko z księżycem;
 • Zielone pudełko;
 • Żółta ramka ze słońcem;
 • Blue Star;
 • Fioletowe pudełko;
 • Różowa gwiazda.

Każda z tych odznak ma określony współczynnik w łańcuchach nagród

Gra bonusowa

Magiczna gra na automacie do gry Oprócz wypłat w głównej grze możesz również otrzymać bonus w automatach. Aby to zrobić, musisz aktywować dodatkową rundę. W slocie jest prezentowany jako funkcja z darmowymi spinami. Aby aktywować grę musisz uważać na różową kulę. Pojawia się na 4, 2 i 3 bębnie.

Symbol może rozszerzyć się na cały bęben, zwiększając w ten sposób liczbę dodatkowych łańcuchów nagród. Następnie możesz wygrać 1 darmowy obrót w Magicious. Podczas procesu wirowania kula pozostaje na swoim miejscu. Jeśli na innym bębnie pojawi się nowy dziki, aktywowany jest jeszcze 1 spin.

Rozgrywka

Recenzja magicznego gniazda Zasady automatu nie stwarzają żadnych trudności. Nawet początkujący poradzi sobie ze sterowaniem. Ponadto możesz grać w trybie demo, jeśli boisz się od razu postawić pieniądze na linii. To jest uproszczona wersja głównej gry.

W obu wersjach na boisku znajduje się 5 bębnów z 10 liniami wygrywającymi. Aby rozpocząć spiny, znajduje się specjalny przycisk, który znajduje się pod bębnami. Przycisk w postaci żetonu do pokera umożliwia ustawienie zakładu, którego wielkość można wybrać z kilku stałych kwot.

Informacje dotyczące płatności:

 • Pomarańczowe pudełko - do 350 monet;
 • Blue Moon Box - od 20 do 200 monet;
 • Niebiesko-różowe gwiazdy - monety 2000 i 4000 mln;
 • Żółta skrzynka ze słońcem - do 250 monet;
 • Fioletowe pudełko - od 80 do 300 monet;
 • Zielone pudełko - do 400 monet.

Teoretyczny procent wypłat w slocie RTP wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Magicious
Wszystkie gry producenta Thunderkick
Back to top