Yokozuna Clash Yokozuna Clash

Yokozuna Clash - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Yokozuna Clash
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: 250
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

Yokozuna Clash gra demo Sumo to jeden z najbardziej ekscytujących i spektakularnych zawodów. Na przedstawienie przyjeżdżają ludzie z całego świata. Cóż, dla tych, którzy chcą zobaczyć konkurencję, ale nie mają takiej możliwości, Yggdrasil Gaming stworzył ekscytujący automat Yokozuna Clash.

Tutaj możesz nie tylko zobaczyć bitwę, ale także dobrze zarobić. Jeśli jesteś nowy w tej branży lub boisz się ryzykować, wersja demo automatu będzie Ci odpowiadać. W tym trybie otrzymasz darmowe kredyty i możesz szybko doskonalić swoje umiejętności.

Oznaczenie symbolu

Ikony w grze Yokozuna Clash mogą przybierać postać pojedynczą i skumulowaną. Ale dotyczy to tylko symboli podstawowych. Specjalne ikony służą do wykonywania specjalnych funkcji, które pozwalają aktywować bonusy. Podstawowe obrazy tematyczne zawierają 4 ikony:

 • River Dragon;
 • Zielony smok;
 • Purpurowy smok;
 • Firebird.

Do tej listy dodano również symbole standardowe. Przedstawiane są w postaci 4 garniturów:

 • Tamburyny;
 • Kluby;
 • Serca;
 • Pik.

Mają najniższe współczynniki w tabeli wypłat. Rozważmy osobno zdjęcia specjalne. Należą do nich:

 • Rozproszenie - napis o darmowym spinie;
 • Symbol dziki - napis dziki.

Te 2 ikony mogą aktywować tryby bonusowe, aby zwiększyć Twoją wypłatę.

Gra bonusowa

Odtwórz demo Yokozuna Clash Przed rozpoczęciem gry w Yokozuna Clash warto zapoznać się z dodatkowymi funkcjami. W końcu to one znacząco wpływają na liczbę płatności. Pierwszy tryb Sumo Clash można aktywować losowo w dowolnym spinie. Jeśli zostanie utworzona kombinacja 5 symboli, od 2 do 4 dodatkowych symboli pojawi się w dowolnym miejscu na ekranie. W ten sposób zwiększa się prawdopodobieństwo tworzenia kombinacji nagród.

Poza tym jest jeszcze jeden bonus. Grając w Yokozuna Clash online, na ekranie zauważysz dwóch zapaśników sumo. Haru dodaje mnożniki od 2 do 4, a Riku dodaje symbole Wild. Biorą również udział w darmowych spinach. Tryb darmowych spinów w turnieju jest uruchamiany za pomocą Scatter. Przed ich startem wybierany jest jeden z zapaśników. Kombinacje w tym przypadku są tworzone w dwóch kierunkach. Jeśli od lewej do prawej, wojownik poruszy przeciwnika, aw przeciwnym kierunku wycofa się. Po obu stronach można wykonać maksymalnie 7 kroków. W przypadku zwycięstwa rozpoczyna się półfinał, w którym aktywowane są symbole Wild i mnożniki.

Rozgrywka

Odtwórz demo Yokozuna Clash Standardowe zasady gry dotyczą Yokozuna Clash. Na ekranie znajduje się 5 bębnów, na których można ułożyć 243 kombinacje. Twoim zadaniem jest zebranie trzech lub więcej identycznych ikon. Ikony należy umieszczać w dowolnym miejscu w sąsiednich kolumnach.

Sekwencja musi zaczynać się od pierwszej kolumny. Następnie otrzymasz nagrodę. Przed rozpoczęciem gry użytkownik musi postawić zakład na spin. Jego zakres wynosi od 0,10 do 125 jednostek. Nominał monet waha się od 0,004 do 5 jednostek.

Wypłata:

 • Kolor kart do gry - do 40 monet;
 • Rzeka i zielony smok - od 40 do 400 monet;
 • Firebird - od 70 do 600 monet;
 • Purple Dragon - do 500 monet.

Procent wypłat w automacie RTP wynosi 96,1%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Yokozuna Clash
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top