The One Armed Bandit The One Armed Bandit

The One Armed Bandit - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: The One Armed Bandit
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 8000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Jednoręki bandyta zagraj w darmowe demo „Jednoręcy bandyci” nazywano zwykle starymi automatami do gier, w których do wywoływania spinów używano dźwigni przypominającej dłoń. Pomimo tego, że ten projekt należy już do przeszłości, nazwa jest nadal używana przez dostawców gier. Kolekcja Yggdrasil Gaming zawiera również automat The One Armed Bandit.

Ale ku zdziwieniu graczy nazwa nie oznacza powrotu do tradycji z przeszłości, ale dosłownie opisuje fabułę. Automat dotyczy prawdziwych przestępców, którzy działali na Dzikim Zachodzie, a atrybuty ich nielegalnej działalności zostały wybrane jako symbole.

Oznaczenie symbolu

Jednoręki bandyta używa zarówno podstawowych ikon tematycznych, jak i symboli specjalnych. Druga kategoria ikon ma w grze specjalne przeznaczenie - aktywują dodatkowe funkcje i zwiększają szanse na tworzenie kombinacji nagród.

Należą do nich:

 • Dziki symbol - Gwiazda szeryfa;
 • Bonus - Bandyta;
 • Scatter - Cowboy.

Możesz zapoznać się z każdym elementem tabeli wypłat. Ta sama sekcja zawiera podstawowe obrazy tematyczne:

 • Spur;
 • Rewolwery;
 • Kolby;
 • Kapelusz.

Standardowe symbole kart, które są również używane w slocie, są również uważane za ważne. Są to 4 kolory: diamenty, kier, trefl i pik. Te zdjęcia to najniżej płatne ikony.

Gra bonusowa

Jednoręki bandyta odtwórz demo Możesz także wygrać duże sumy w The One Armed Bandit w rundach bonusowych. Oto 2 opcje takich rund:

 • Darmowe spiny;
 • Odpowiedzi.

Tryb re-spinów jest uruchamiany za pomocą Scatter. W trakcie spinów staje się symbolem Wild do końca rundy. W tej formie może pojawić się tylko na bębnie tam, gdzie został pierwotnie upuszczony. Jeśli symbol Wild uczestniczy w tworzeniu kombinacji, wypłaty są zwiększane 5-krotnie. Powtarzane spiny są kontynuowane, aż pojawią się nowe symbole Scatter.

W trybie darmowych spinów możesz grać za darmo, ponieważ kasyno stawia zakład za Ciebie. Bonus jest aktywowany podczas respinów. Jeśli podczas takich spinów Scattery wykorzystają wszystkie 5 kolumn, rozpoczynają się darmowe spiny. W takim przypadku gracz otrzymuje 10 darmowych spinów. W tym momencie symbole Wild będą wyświetlane na wszystkich bębnach, a wypłaty będą obliczane z dodatkowym mnożnikiem 5.

Rozgrywka

Recenzja automatu jednorękiego bandyty Slot One Armed Bandit należy do listy modeli o tradycyjnej strukturze pola gry. Wszystkie akcje będą się odbywać na pięciu bębnach z 20 stałymi liniami. Na ikony jest 15 komórek. Możesz obstawiać takie same zakłady na torach, których wysokość waha się od 1 centa do 2 euro.

Całkowity zakład na spin nie może przekroczyć 40 euro. Płatna sekwencja jest tworzona z identycznych obrazów, które są ułożone w ciągłe łańcuchy na aktywnych liniach. Jeśli w grze jest kilka zwycięskich kombinacji, wypłaty są sumowane.

Płatności są dokonywane według następującego schematu:

 • Flaszka - od 120 do 2400 monet;
 • Rewolwer - od 160 do 3200 monet;
 • Ostroga - od 60 do 800 monet;
 • Kapelusz - od 80 do 1400 monet;
 • Kombinezony - do 260 monet.

Zwrot (RTP) nie przekracza 96,3%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do The One Armed Bandit
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top