Jokerizer Jokerizer

Jokerizer - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
1/5

Opis

Nazwa gniazda: Jokerizer
Producent: Yggdrasil Gaming
RTP: 94.22%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: x12 000
Funkcje: -

Gra Jokerizer za darmo Pomimo przestarzałego interfejsu i projektu, klasyczne automaty do gier nadal nie pozostają niezauważone przez dostawców gier. Cechy takich mechanizmów przeplatają się z nowymi technologiami w wielu nowoczesnych automatach wideo. Innym przykładem jest automat do gier Jokerizer znanego producenta oprogramowania do gier dla kasyn online - Yggdrasil.

Twórcy firmy starali się połączyć w nowym modelu klasyczne elementy i zaktualizowaną grafikę. Projekt i zestaw postaci również uległy poprawie. Aby ocenić pracę specjalistów z Yggdrasil, wystarczy otworzyć pełną wersję automatu lub zagraj za darmo w wersji demonstracyjnej.

Oznaczenie symbolu

Oprócz standardowego zestawu symboli charakterystycznych dla starych automatów do gry, istnieje również jedna specjalna ikona. Przedstawiony jest w postaci wesołego Jokera, który jest symbolem bonusowym. Obraz może pojawić się tylko na 3 rolkach znajdujących się w środku. Jego głównym zadaniem jest organizowanie losowań nagród.

W tabeli wypłat znajduje się oddzielnie od podstawowych ikon, które prezentowane są w postaci:

  • Winogrona;
  • Wiśnie;
  • Cytryna;
  • Siódemki;
  • Dzwony;
  • Gwiazdki.

Każdy z nich ma określony współczynnik, który jest ważny przy obliczaniu wypłat za kombinacje nagród. Taki mały zestaw ikon zapewnia szerokie możliwości uzyskania dobrych wypłat i bonusów.

Gra bonusowa

Jokerizer - zagraj w demo Wszystkie funkcje bonusowe w grze Jokerizer są powiązane z symbolem bonusu Joker. Po każdym wygrywającym spinie uruchamia się tryb Jokerizer. Zostaniesz poproszony o obstawienie wygranych monet.

Jeśli na polu gry pojawią się 3 ikony bonusowe, użytkownik ma prawo do mistycznej wygranej. Rozmiar takiej torby waha się od 20 do 6000 monet. Wielkość nagrody będzie już zależeć od lokalizacji samych symboli.

Rozgrywka

Jokerizer - zagraj w darmowe demo Funkcje rozgrywki również zajmują szczególne miejsce w recenzji Jokerizer. Zacznijmy od pola gry. Po uruchomieniu automatu zobaczysz 5 standardowych bębnów z 10 aktywnymi liniami. Wszystkie ikony są rozmieszczone w 3 rzędach. Aby rozpocząć grę, musisz nacisnąć klawisz Start, ale wcześniej gracz będzie musiał ustawić kilka parametrów.

Najpierw musisz dostosować nominał monet, a następnie określić wielkość zakładu. W tym celu na pasku narzędzi znajdują się specjalne przyciski. Możesz je znaleźć intuicyjnie.

Zakłady wahają się od 0,025 do 2 euro. Maksymalna wartość to 20 € za spin. Zwycięskie kombinacje można układać od lewej do prawej i od prawej do lewej. Aby stworzyć łańcuch nagród, musisz zebrać kilka identycznych symboli w jednej aktywnej linii.

Aby obliczyć wypłatę, zwróć uwagę na kursy symboli:

  • Gwiazda, siódemka i dzwonek - od 40 do 400 monet;
  • Cytryna, Wiśnia i Winogrono - od 20 do 120 monet.

Teoretyczny RTP wynosi 98%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Jokerizer
Wszystkie gry producenta Yggdrasil Gaming
Back to top