Book of Diamonds Book of Diamonds

Book of Diamonds - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Book of Diamonds
Producent: Spinomenal
RTP: 95.90%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: х5000
Funkcje: Darmowe spiny

Book of Diamonds Win

Automat Book of Diamonds jest opracowaniem Spinomenal z lipca 2020 roku. Ci faceci postanowili prześcignąć swoich kolegów i połączyli dwa popularne tematy naraz w jednym produkcie hazardowym - owocach i książkach. Procent zwrotu w tej mieszance wynosi 95,9%, a maksymalna wypłata za jedną kombinację może wynosić do 5000 monet. Po przestudiowaniu recenzji spróbuj zagrać za darmo w trybie demo - pomoże ci to poznać jeszcze więcej funkcji automatu i ocenić jego rentowność.

Recenzja automatu Book of Diamonds

Aby zwrócić uwagę na nowy produkt, programiści wykonali świetną robotę nad projektem i funkcjonalnością. Na Book of Diamonds Free Spin tło kosmiczne to pole gry z 5 bębnami i 3 rzędami ikon. Poniżej znajduje się panel kontrolny z kluczami potrzebnymi do konfiguracji i uruchamiania spinów.

Liczba linii w komputerze wynosi 10 i wszystkie z nich są domyślnie włączone. Gracze mogą stawiać tylko zakłady w zakresie 0,1-100 monet. A także wybierz odpowiedni tryb wirowania - ręczny lub automatyczny.

Jak grać w automacie Book of Diamonds

Biorąc pod uwagę, że znanych jest wiele podobnych automatów, rozgrywka w Book of Diamonds jest również dość tradycyjna. Najpierw gracze muszą wprawić bębny w ruch, a następnie poczekać, aż kombinacje tych samych symboli utworzą się w jednej lub kilku liniach naraz.

Book of Diamonds Mega Win Obrazy w grze są również klasyczne - są to owoce i jagody, klejnoty, logo BAR i złote książki. Wysokość wygranej zależy od liczby ikon na linii, a także od współczynnika. Maksymalna liczba czerwonych rubinów na automacie to x5000.

Wśród bonusów w automacie są darmowe spiny (10), które są aktywowane po upuszczeniu 3 lub więcej książek. Jeszcze przed rozpoczęciem dodatkowych rund jeden z symboli na polu losowo rozszerza się i jest w stanie pokryć wszystkie komórki bębna. Posiada również unikalną opcję ponownego uruchomienia darmowych spinów.

Nasza opinia

Slot Book of Diamonds może być polecany tym, którzy jeszcze nie zdecydowali, co lubią bardziej - klasyki czy innowacje. Na pierwszy rzut oka wygląda to zbyt prosto. Ale to jest sztuczka - możesz po prostu cieszyć się grą na automacie o pięknym wyglądzie. Jednocześnie ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dobrą wygraną. Wysokie mnożniki i dość zróżnicowane bonusy.

Tabela wypłat

  • wiśnie, cytryny, pomarańcze - x5/25/100; Book of Diamonds Paytable
  • śliwki - x5/40/150;
  • dzwony, BAR - x/5/30/100/750;
  • 7 - x5/40/400/2000;
  • kamienie szlachetne - 10/100/1000/5000.

RTP (zwrot z całkowitej kwoty zakładów postawionych przez graczy) - 95,9%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Book of Diamonds
Wszystkie gry producenta Spinomenal
Back to top