Dreamzone Dreamzone

Dreamzone - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Dreamzone
Producent: ELK Studios
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 5/5
Maks. wygrała: 2500
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Dreamzone Automat do gry Dreamzone to nowy produkt Elk Studios w temacie biżuterii uwielbianym przez graczy. Ale nie jest to tak proste, jak dobrze znane automaty z podobną fabułą. Jest tu bardzo dobra stopa zwrotu - 96%, Cluster Pays zamiast tradycyjnych linii wygrywających i sporo opcji bonusowych. Dreamzone zostało uruchomione w czerwcu 2020 roku i możesz teraz spróbować grać za darmo na naszej stronie internetowej. A także znajdź kasyna online z dobrymi warunkami do obstawiania pieniędzy.

Recenzja automatu Dreamzone

Format pola gry w slocie to 5x5 (bębny/poziome rzędy symboli). Jak wspomniano, aktywne linie Dreamzone Win nie wyżej - kombinacje są tworzone zgodnie z typem klastra, gdy ikony spadają z góry na dół. Ci, którzy zagrali w rundzie w ten sposób znikają, a ich miejsce zajmują nowe, co pozwala zebrać jeszcze więcej płatnych kombinacji.

Minimalny zakład w automacie to 0,1 kredytu, maksymalny to 100. Aby wybrać wersję beta, w lewym dolnym rogu ekranu znajduje się przycisk, który wygląda jak stos monet. Dodatkowo w Dreamzone gracze mogą wybrać tak zwaną strategię obstawiania - ustawić osobisty próg obstawiania i otrzymać dodatkowe przywileje w zależności od poziomu.

Jak grać w automacie Dreamzone

Dreamzone Win W Rozgrywka Dreamzone jest dość nietypowa. Dostępne tryby rotacji to ręczne lub automatyczne. W tym drugim przypadku gracze muszą zdecydować o liczbie obrotów i tempie, z jakim będą uruchamiane. Po naciśnięciu klawisza Start ikony znikają z pola i pojawia się już zaktualizowany zestaw, w którym mogą występować kombinacje. Wielkość przyszłej płatności zależy od ilości identycznych obrazów w uzgodnionych klastrach.

Wspomniałem już o funkcji Lawina, kiedy odtwarzane ikony są zastępowane nowymi, przejdźmy więc do innych bonusów automatu:

  • Funkcja Wilds - do 5 symboli Wild może pojawić się na polu gry w tym samym czasie;
  • Symbol Explode - usuwanie 1-4 losowych obrazów z bębnów i zastępowanie ich nowymi przed rozpoczęciem następnego spinu;
  • Aktualizacja symbolu - aktualizacja obrazków do lepiej płatnych;
  • Symbol Scatter - rozdawaj wygrane z kursami, jak znaki rozproszone;
  • Funkcja bonusowego zrzutu - uzyskanie 3 darmowych spinów z dodatkowym mnożnikiem x2, pod warunkiem, że wszystkie symbole zostaną usunięte z pola.

Jak widać, możliwości zdobycia dużego jackpota jest naprawdę wiele. Dodatkowo, podczas funkcji Bonus Drop, gracze mogą podnieść swój poziom i liczyć na nagrodę odpowiadającą 512 zakładom początkowym.

Tabela wypłat

  • małe fioletowe, niebieskie, zielone, pomarańczowe, różowe klejnoty - od x0,1 do x6; Dreamzone Paytable
  • duże fioletowe i niebieskie kamienie - od x0,4 do x20;
  • zielony i pomarańczowy - od x0,5 do x40;
  • czerwony - od x1 do x100.

RTP (stopa zwrotu ze złożonych ofert) - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Dreamzone
Wszystkie gry producenta ELK Studios
Back to top