Vampire Senpai Vampire Senpai

Vampire Senpai - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Vampire Senpai
Producent: Quickspin
RTP: 96.19%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: 8800
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Vampire Senpai gameplay Automat Vampire Senpai został wydany przez markę Quickspin 26 maja 2020 roku. A to oznacza, że ​​gracze już docenili nowość. Informacje zwrotne od pierwszego testującego są pozytywne - skuteczny projekt i obecność różnych opcji bonusowych spełniły swoje zadanie.

Współczynnik odrzutu w slocie wynosi 96,19%, symbole odpowiadają fabule. Producent postawił na bardzo oryginalny motyw przewodni gry - mieszankę orientalnych smaków i horrorów o wampirach. Oznacza to, że każdy powinien spróbować grać za darmo, a wtedy możesz wybrać odpowiednie kasyno spośród najlepszych do zakładów na pieniądze.

Recenzja automatu Vampire Senpai

Format pola gry w slocie jest niestandardowy - 5x5. Istnieje 40 linii wypłat, co daje maksymalną wygraną do 50000 monet. Minimalne i maksymalne zakłady to 0,4 i 50 kredytów w jednym obrocie. Zmienność jest średnia - gracze z równym prawdopodobieństwem polegają na dużych, ale raczej rzadkich płatnościach, jak i małych, ale częstych.

Jak grać na automacie Vampire Senpai

Rozgrywka w Vampire Senpai jest tak prosta, że ​​każdy początkujący może to rozgryźć. Celem jest zebranie tych samych obrazów na jednej lub kilku liniach nagród po zakończeniu obrotu. Im więcej ikon i im wyższe współczynniki, tym solidniejsze wygrane możesz uzyskać.

Panel sterowania jest typowy dla tego programisty:

  • okrągłe i podwójne klawisze strzałek służą do uruchamiania spinów w trybie ręcznym i automatycznym;
  • przyciski wyboru kwoty beta znajdują się obok niej;
  • w lewym rogu - klawisz do przeglądania tabeli z regułami i mnożnikami, a także bieg do wykonywania standardowych ustawień.

Wampir Senpai bonuses Teraz trochę szczegółów na temat opcji bonusowych. W slocie Vampire Senpai możesz uruchomić darmowe spiny (do kilkunastu), pod warunkiem, że na bębnach pojawi się symbol Scatter (dzwonek). Jest też Wild w postaci wampira, który nie tylko zastępuje brakujące elementy na boisku, ale także ma możliwość zakrycia całego kołowrotka. Dostępna jest również funkcja Talisman Mystery Wild - jest aktywowana obrazem ze złotym napisem i zapewnia pojawienie się 3-9 dodatkowych symboli na 1-4 bębnach.

Tabela wypłat

  • arkusz papirusu ze znakami kart J i Q - х0,3/0,5/1; Vampire Senpai paytable
  • K i A - x0,4/1/2;
  • fioletowa, zielona i różowa twarz - x1/2,5/10;
  • zdjęcie z wampirem z kłami x1/2,5/10;
  • Napis darmowych obrotów x1/2,5/40.

RTP - 96,19%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Vampire Senpai
Wszystkie gry producenta Quickspin
Back to top