Odin Infinity Reels Megaways Odin Infinity Reels Megaways

Odin Infinity Reels Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Odin Infinity Reels Megaways
Producent: ReelPlay
RTP: 96.18%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 117649/3
Maks. wygrała: x20 000
Funkcje: Darmowe spiny Megaways

Odin Infinity Reels Megaways ReelZagraj w wygranąAutomat do gry Odin Infinity Reels Megaways został uruchomiony przez ReelPlay 15 lipca 2020 roku. Tutaj twórcy połączyli dwie ekskluzywne mechaniki - Megaways i Infinity Reels, w wyniku czego powstał produkt o prawie nieskończonej liczbie linii nagród (117649) i bardzo dużej zmienności (ryzyko).

Zwrot z gniazda wynosi 96,18%. Ponadto uwzględniono inne popularne opcje. Takich jak ekspansja bębnów podczas gry, a także rosnący mnożnik, który nie resetuje się, ale rośnie do końca rundy bonusowej. Aby dowiedzieć się więcej, spróbuj zagrać w trybie demo.

Odin Infinity Reels Megaways Recenzja automatu

Na początku na boisku są tylko 3 bębny z kilkunastoma symbolami, ale podczas spinów liczbaOdin Infinity Reels Megaways ReelPlay Wprowadzenie do gry bębnów można zwiększyć do 6, a liczba ikonek do 24 jest maksymalna. Zakres dostępnych zakładów to 30-900 kredytów, co też jest bardzo dobre - wysoko obstawiający na pewno to docenią.

Temat automatu to osobna funkcja. Fabuła oparta jest na mitach skandynawskich twórców Bouli. A głównym bohaterem był Odyn, którego kult był popularny wśród Wikingów.

Jak grać w automacie Odin Infinity Reels Megaways

Rozgrywka w Odin Infinity Reels Megaways, pomimo tak efektownego projektu i bogatej funkcjonalności, wcale nie jest skomplikowana. Aby rozpocząć, gracze muszą wybrać odpowiednią kwotę zakładu, klikając przycisk monety w menu bocznym po prawej stronie bębnów. Następnie - uruchom spiny i obserwuj, co dzieje się na ekranie. Ze względu na wspomniane powyżej maksymalnie dwie ekskluzywne mechaniki, bębny będą mogły się rozszerzać, a liczba symboli wzrośnie, tworząc większą liczbę płatnych kombinacji.

Odin Infinity Reels Megaways ReelPlay Scatter Symbol Dziki w slocie jest reprezentowany przez złote amulety wykonane z trójkątów na czerwonym tle i służy do zastąpienia brakujących obrazów na boisku. Znak rozproszenia (złota włócznia) jest tradycyjnie uruchamiany w dowolnym miejscu na bębnach i uruchamia darmowe spiny. Kolejnym bonusem jest pojawienie się dodatkowego mnożnika podczas rundy darmowych spinów. Dzięki niemu gracze mogą zdobyć dużą nagrodę, odpowiadającą 888 zakładom startowym.

Tabela wypłat

Współczynniki dla ikon w automacie są przypisane nietypowo:Odin Infinity Reels Megaways ReelPlay Paytable

  • obraz run Urus i Algis - x1;
  • Dagas i Saulu - x2;
  • Turizas i Feu - x3;
  • zdjęcia z sokołem i koniem - x4;
  • z włócznią i wilkiem - x6;
  • z Odynem - x8.

RTP - 96,18%

Nasza opinia

Automat do gry Odin Infinity Reels Megaways wygląda naprawdę imponująco. Warto złożyć hołd wysiłkom producenta. Jakość grafiki jest niesamowita, efekty specjalne utrzymują Cię w napięciu od pierwszego do ostatniego obrotu. Dlatego nasz werdykt jest następujący - każdy powinien to sprawdzić. A po wersji demo możesz wybrać niezawodne kasyno online od góry i grać na prawdziwe pieniądze.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Odin Infinity Reels Megaways
Wszystkie gry producenta ReelPlay
Back to top