Diamond Link Mighty Sevens Diamond Link Mighty Sevens

Diamond Link Mighty Sevens - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5
Diamond Link Mighty Sevens

Opis

Nazwa gniazda: Diamond Link Mighty Sevens
Producent: Novomatic
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: х750
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds Jackpot

Interfejs Diamond Link Mighty Sevens Automat Diamond Link Mighty Sevens to nowość w kolekcji oprogramowania Novomatic. Został wydany 8 lipca 2020 roku i na pierwszy rzut oka wygląda podobnie do innych automatów owocowych dostawcy. Ale powinieneś spróbować zagrać w wersję demo, aby poczuć różnicę. Rzeczywiście, Diamond Link Mighty Sevens ma 25 linii naraz do tworzenia kombinacji. Nietypowa kwota za oprogramowanie o podobnej fabule. Procent zwrotu to 95% całkowitej kwoty postawionych zakładów.

Recenzja gry Diamond Link Mighty Sevens

Ten boks to przykład tego, jak producent może ulepszyć produkt za pomocą najpopularniejszego spośród Diamond Link Mighty Sevens win fabuła hazardzistów. Format boiska jest tradycyjny - 5x3. Zakres zakładów to 0,25-50 monet na obrót. Wszystkie 25 linii jest domyślnie aktywnych. Oznacza to, że gracze mogą wybrać według własnego uznania tylko rozmiar wersji beta, a także tryb - ręczne lub automatyczne spiny bez aktualizowania bieżącego zakładu.

Maksymalna wypłata za kombinacje w Diamond Link Mighty Sevens odpowiada 7,5 zakładom początkowym. Ale jednocześnie losowane są 4 różne jackpoty - Mini, Minor, Major, Grand. Ostatnia i największa jest przyznawana, jeśli wszystkie 15 komórek na bębnach jest jednocześnie wypełnionych obrazami diamentów (37 500 monet).

Jak grać w automacie Diamond Link Mighty Sevens

Gems Gine Wild Power znaki specjalne Rozgrywka w Diamond Link Mighty Sevens jest prosta, ponieważ dostawca pożyczył zasady z wcześniejszych opracowań. Na początku gracze muszą wybrać optymalny rozmiar beta, wprawić bębny w ruch, a następnie poczekać, aż wylosowane zostaną kombinacje tych samych symboli na liniach nagród.

Dodatkowe funkcje automatu są następujące:

  • Darmowe spiny w ilości 7 sztuk, które są aktywowane, gdy na bębnach pojawią się 3 lub więcej symboli ze złotymi gwiazdkami. W tej rundzie dozwolone są również wielokrotne obroty darmowych spinów. W tym przypadku wypadające diamenty są blokowane w komórkach na początku rundy bonusowej.
  • Runda bonusowa - otwiera się pod warunkiem, że graczowi uda się zebrać 6 lub więcej diamentów. W tym przypadku diamentowe obrazy mają status „przyklejony” i pozwalają na zdobycie jednej z 4 jackpotów opisanych powyżej.

Dodatkowo w Diamond Link Mighty Sevens gracze mają szansę zwiększyć swoje wygrane w rundzie ryzyka. Przejście do niej jest możliwe po zakończeniu każdego udanego spinu.

Tabela wypłat

  • wiśnie, BAR - x0.05-x0.3; Diamentowy link Mighty Sevens paytable
  • złota gwiazda (punkt rozproszony) - x0,5;
  • cytryny - x0,1-x0,5;
  • pomarańcze, śliwki - x0,15-x0,75;
  • winogrona, arbuzy - x0,2-x1,5;
  • siódemki, dziki - x0,1-x7,5.

RTP - 95%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Diamond Link Mighty Sevens
Wszystkie gry producenta Novomatic
Back to top