Gems Gone Wild Power Gems Gone Wild Power

Gems Gone Wild Power - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Gems Gone Wild Power
Producent: Red Tiger
RTP: 96.14%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 1706
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Ekran powitalny gry Gems Gone Wild Power Gems Gone Wild Power to automat wydany przez Red Tiger Gaming 16 lipca 2020 roku. Jest wyjątkowy pod wieloma względami - jest 8 bębnów i 6 rzędów symboli przedstawionych w postaci kamieni szlachetnych. Motyw nie jest nowy, ale popularny, więc zalecamy wypróbowanie go w trybie demonstracyjnym. Stopa zwrotu automatu jest deklarowana przez dostawcę na poziomie 95%, co pozwoli graczom nie wychodzić bez dobrej wygranej.

Recenzja Gems Gone Wild Power Slot

Gniazdo jest zaprojektowane w bardzo wysokiej jakości, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Zgodnie z fabułą, gracze będą mieli Gems Gone Wild Power win udaj się w międzygalaktyczną podróż, aby tam zebrać klejnoty, z których zostaną wykonane płatne kombinacje. Wielkość wygranej w tym przypadku zależy bezpośrednio od wielkości zakładu - min. 0,1, maks. 200 monet.

Biorąc pod uwagę niestandardowy format pola gry, jest tylko 30 linii, wszystkie są domyślnie używane w procesie spinów. A utworzone na nich kombinacje dzikich symboli mogą przynieść maksymalną wygraną w wysokości 3000 kredytów.

Jak grać w automacie Gems Gone Wild Power

Gems Gone Wild Power znaki specjalne Gra Gems Gone Wild Power jest prosta, ale bardzo wciągająca. Aby zainstalować wersję beta, musisz kliknąć pole w lewym dolnym rogu, a następnie nacisnąć klawisze, aby rozpocząć automatyczne lub standardowe spiny. Slot posiada również tryb Turbo z przyspieszonymi obrotami.

Zwykłe zdjęcia eksplodują podczas tworzenia kombinacji, ale nie znikają, aby zrobić miejsce na nowe zdjęcia. Gracze muszą samodzielnie aktywować kolejne spiny. Ale maszyna ma inne opcje przydatne dla graczy:

 • Funkcja Locked Wild Feature, gdy symbole Wild pojawiają się losowo na polu w dowolnych spinach i są unieruchomione do następnego obrotu. W ten sposób mogą zastąpić brakujące elementy do tworzenia płatnych kombinacji.
 • Funkcja Super Wilds - pojawienie się symboli Wild na polu w blokach, a nie pojedynczo. Takie bloki na bębnach są również naprawione i zwiększają szanse graczy na dużą wygraną.

Nasza opinia

Slot Gems Gone Wild Power spodoba się każdemu, kto docenia równowagę między potencjalną zyskownością a prostotą. Każdy może zrozumieć zasady i cechy zarządzania. Dlatego po przetestowaniu automatu za darmo możesz od razu wybrać kasyno do gry na prawdziwe pieniądze.

Tabela wypłat

 • różowe kamienie - х3-х225; Gems Gone Wild Power paytable
 • fioletowy - x3-x315;
 • czerwony - x6-x540;
 • szmaragd - x6-x660;
 • niebieski - x9-x750;
 • zielony - x15-x1350;
 • liliowy - x21-x1560;
 • pomarańczowy - x24-x2250;
 • Dziki - x27-x3000.

RTP - 95%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Gems Gone Wild Power
Wszystkie gry producenta Red Tiger
Back to top