Chance Machine 100 Chance Machine 100

Chance Machine 100 - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Chance Machine 100
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 100/5
Maks. wygrała: 3000
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

Interfejs Chance Machine 100 Automat Chance Machine 100 firmy Endorphina to przykład na to, że nawet najbardziej postępowi programiści nie mogą oprzeć się klasykom hazardu. Co możemy powiedzieć o graczach, bo lubią też automaty z jasnymi zasadami i dużym potencjałem w zakresie wypłat. Zalecamy rozpoczęcie gry w trybie demo, a następnie wybranie odpowiedniego kasyna u góry na zakłady na prawdziwe pieniądze. Gra zapowiada się opłacalnie, ponieważ RTP wynosi 96%.

Chance Machine 100 Recenzja automatów

Tworząc nowy automat, twórcy chcieli połączyć klasykę z nowoczesnymi technologiami hazardowymi. Dlatego Chance Machine 100 win nowość okazała się dość nietypowa. Liczba bębnów tutaj wynosi 5, a jest 100 linii wygrywających.To prawda, gracze nie mogą zmienić ich liczby - wszystkie linie są domyślnie aktywowane, można zmienić tylko wielkość zakładu i nominał monet. Minimalny zakład to 0,01 kredytu, maksymalny to 10. Aby wybrać odpowiedni, kliknij przycisk ze znakiem dolara.

Jak grać w automacie Chance Machine 100

Maszyna szansowa 100 znaków specjalnych Rozgrywka w Chance Machine 100, zgodnie z koncepcją producenta, jest całkowicie nieskomplikowana. W wielu kasynach online interfejs automatu jest już zrusyfikowany, więc nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem zasad i warunków gry.

Kombinacje nagród w automacie online składają się z 3-5 identycznych obrazów, są liczone według standardowego schematu od lewej do prawej i wypłacane zgodnie z przypisanymi mnożnikami. Największa wygrana za jedną symboliczną kombinację jest równa stu zakładom użytkownika.

Opcje bonusowe automatu Chance Machine 100 obejmują:

  • Zastępowanie brakujących obrazów symbolem Wild w postaci korony - może zmienić się w dowolne ikony oprócz Scatter, pojawiające się na 2, 3 i 4 bębnie. Kolejną cechą tego obrazu jest możliwość rozszerzania się o kilka komórek. W ten sposób zajmuje znaczną część pola gry.
  • Sam punkt rozproszenia nie jest powiązany z aktywnymi liniami i daje nagrody niezależnie od jego pozycji na rolkach.
  • W rundzie ryzyka z kartami, która rozpoczyna się po naciśnięciu klawisza Gamble po każdym udanym obrocie, możesz podwoić otrzymane wygrane.

W ten sposób każdy gracz ma szansę na szczęście w automacie. Począwszy od doświadczonych, którzy znają już prawdziwe klasyki hazardu, po początkujących, którzy wybierają gry na podstawie popularnych tematów i recenzji innych graczy.

Tabela wypłat

  • kombinezony na karty - х0,1/0,3/1; Chance Machine 100 paytable
  • BAR - х0,2/0,5/2;
  • koniczyna i dzwonki - x0,4/1/5;
  • pojedynczy punkt Scatter w postaci srebrnej gwiazdy - x20;
  • 7 - x0,1/0,5/2/30;
  • podwójne złoto Scatter - x3/20/100.

RTP - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Chance Machine 100
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top