Anubis Wild Megaways Anubis Wild Megaways

Anubis Wild Megaways - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Anubis Wild Megaways
Producent: Inspired Gaming
RTP: 96.81%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 117649/6
Maks. wygrała: x12 500
Funkcje: Darmowe spiny Megaways Sticky Wilds

Interfejs Anubis Wild Megaways5 czerwca 2020 roku Inspired Gaming zaprezentowało nowy automat Anubis Wild Megaways w egipskim stylu, uwielbiany przez graczy. To już druga odsłona marki z tzw. Mechaniką megaway. I należy zauważyć, bardzo udany. Istnieje aż 117.649 opcji tworzenia płatnych kombinacji i proponowany jest raczej nietypowy format pola gry. Stopa zwrotu wynosi 95,9%. Możesz grać w automacie za darmo na naszej stronie internetowej, a także wybrać sprawdzone kasyno online na prawdziwe zakłady.

Recenzja gry Anubis Wild Megaways

Można z góry założyć, że ten automat szybko zyska popularność. A wszystko dlatego, że dostawca jest bardzoPole gry Anubis Wild Megaways sprytnie łączy w sobie bogatą funkcjonalność i sprawdzoną fabułę. Tłem pola gry jest obraz ze ścianami starego grobowca, a na nim 6 rolek i poziomy rząd z symbolami rozmieszczonymi zgodnie ze schematem - 2, 5, 3, 4, 6, 7.

Minimalny i maksymalny zakład - 0,2 i 20 monet. Najwyższy współczynnik to x20, ale możesz wygrać dużo większe kwoty. Jak już wspomniano, istnieje 117 649 wierszy z ikonami, na których można utworzyć dużą liczbę kombinacji nagród.

Jak grać w automacie Anubis Wild Megaways

Rozgrywka w Anubis Wild Megaways, pomimo swojej nietypowej konstrukcji, jest niezwykle prosta. Aby otrzymać tutaj nagrodę, gracze potrzebują:

  • postaw zakład w ramach dostępnych limitów, naciskając przycisk monety po lewej stronie bębnów;
  • start spins - klikając na przycisk ze strzałką po prawej stronie, aby rozpocząć ręczne kręcenie lub przytrzymując go przez kilka sekund, aby wybrać liczbę automatycznych spinów.

Anubis Wild Megaways Big Win Dodatkowo nad głównym polem gry znajduje się wiersz z 4 komórkami na symbole tematyczne. Obrazy wpadające w nie decydują o tym, czy obecny spin jest zwycięski. Również w slocie Anubis Wild Megaways znajdują się specjalne symbole Wild, Bonus i Mystery Symbol, gdzie pierwsza uzupełnia kombinacje, druga aktywuje rundę bonusową, a mistyczna, jak dzika, może również zamienić się w dowolną ze standardowych ikon.

Rundę bonusową należy omówić osobno. Faktem jest, że obraz bonusowy, w zależności od jego pozycji na polu gry, może wywołać do 82 darmowych spinów. Można aktywować co najmniej 12 z nich, co też jest bardzo dużo - to wystarczająca liczba, aby uzyskać dobre nagrody bez aktualizacji kursu.

Tabela wypłat

  • 9, 10 - x0,1/0,2/0,4/0,8;Tabela wypłat Anubis Wild Megaways
  • J, Q - x0,2/0,25/0,5/1;
  • K, A - x0,2/0,4/0,6/1,75;
  • skarabeusz - x0,25/0,5/0,75/2;
  • Kleopatra - x0,25/1/1,5/2;
  • Faraon - x1/2/2,5/7,5;
  • oko Ra - x2/5/10/25/50.

RTP - 95,9%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Anubis Wild Megaways
Wszystkie gry producenta Inspired Gaming
Back to top