Book of Sheba Book of Sheba

Book of Sheba - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Book of Sheba
Producent: iSoftBet
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Book of Sheba Automat Book of Sheba to nowa odsłona dostawcy iSoftBet. Został wydany 28 lipca 2020 roku i jest poświęcony legendarnemu władcy arabskiego królestwa Sawy. Ten temat jest poszukiwany przez graczy, dlatego zalecamy wypróbowanie gry za darmo. Procent zwrotu jest tutaj dość wysoki - 96%, więc po przetestowaniu możesz wybrać kasyno online z naszego topu, w którym automat z Queen of Sheba jest już przedstawiony w lobby, i stawiać prawdziwe zakłady.

Recenzja slotów Book of Sheba

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ten automat jest kopią automatu Novomatic, który był pierwszym Book of Sheba, który wygrał wydał produkt poświęcony świętej księdze. I to częściowo prawda, ponieważ struktura jest również bardzo podobna - jest 5 rolek, 3 rzędy symboli i 10 linii na polu. W przeciwieństwie do legendarnego Gaminatora, nie można ich aktywować - wszystkie są domyślnie włączone.

Minimalny zakład w automacie Book of Sheba to 0,1 kredytu, maksymalny to 10. Największy mnożnik to x1. Dane te pochodzą z tabeli wypłat na oficjalnej stronie producenta - parametry mogą się różnić w różnych kasynach online.

Jak grać w automacie Book of Sheba

Rozgrywka w Book of Sheba jest jeszcze prostsza niż w starym odpowiedniku. Panel sterowania znajduje się po prawej stronie bębnów i są na nim tylko 3 klucze:

  • przycisk z monetami otwiera menu umożliwiające wybór kwoty zakładu;
  • centralka uruchamia się w trybie ręcznym;
  • okrągły klawisz strzałki aktywuje automatyczne obroty.

Znaki specjalne Księgi Szeby Po zakończeniu obrotu zliczane są symbole na polu. Jeśli utworzono z nich kombinacje na liniach nagród, gracze otrzymują płatności zgodnie z wyliczonymi kursami. W grze nie ma ryzyka rundy, ale istnieje wyjątkowa opcja Ultra Bet - można ją aktywować za pieniądze, po czym uruchamianych jest 50 gier bonusowych z perspektywą uzyskania dobrego zwrotu.

Na automacie Book of Sheba są dwa znaki specjalne - są to różne warianty wizerunku książki. Na przykład ikona z czerwonym tłem jest jednocześnie znakiem dzikim i rozproszonym - uruchamia 10 darmowych spinów ze zwiększonymi mnożnikami i dodaje brakujące elementy do pola. Taka książka, ale złota, jest tylko rozproszeniem, które może pojawić się na bębnach 2, 3, 4 i służy również do uruchomienia darmowych spinów.

Tabela wypłat

  • 10, J, Q - х0,05/0,25/1; Book of Sheba paytable
  • K, A - x0,05/0,4/1,5;
  • cenny naszyjnik, maska ​​- x0,05/0,3/1/7,5;
  • lew - x0,05/0,4/4/20;
  • wschodnia cesarzowa - x0,1/1/10/50.

RTP - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Book of Sheba
Wszystkie gry producenta iSoftBet
Back to top