Emperors Palace Emperors Palace

Emperors Palace - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5
Emperors Palace

Opis

Nazwa gniazda: Emperors Palace
Producent: EGT (Euro Games Technology)
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 30/5
Maks. wygrała: х1000
Funkcje: Darmowe spiny Jackpot

Pałac Cesarzy win Automat Emperors Palace został wydany przez markę EGT 29 lipca 2020 roku. Dlatego firma postanowiła uzupełnić swoją kolekcję grą w popularnym temacie poświęconym starożytnym imperiom. Procent zwrotu wynosi tutaj 95%. Oznacza to, że nie zalecamy wybierania go do obstawiania bonusów w kasynie online. Radzimy jednak grać za darmo, aby sprawdzić, jak duże mogą być wypłaty za kombinacje symboli.

Recenzja gry Emperors Palace

Ten programista często pożycza działki z już popularnych automatów, ale stara się nie kopiować, ale zrobić więcej Emperors Palace paylines doskonalszy produkt bez wad. Tutaj również opowieść o cesarzu została przyjęta jako pomysł firmy Novomatic, ale producent dodał szereg ekskluzywnych opcji do samej maszyny.

Linie wygrywające i bębny w automacie to odpowiednio 30 i 5. Linie mogą być aktywowane w ilościach 1, 5, 10, 20 lub 30 sztuk według uznania użytkownika. Minimalny zakład to 1 kredyt, maksymalny to 600. Możesz wygrać, zbierając najdroższą kombinację, czyli równowartość 1000 zakładów.

Jak grać na automacie Emperors Palace

Gra ryzykowna w Pałacu Cesarzy Rozgrywka w Emperors Palace jest bardzo prosta i prosta. Gracze muszą zdecydować o wielkości bety, wybrać odpowiednią liczbę linii i rozpocząć spiny. Zakład i rozpoczęcie spinu dokonuje się jednym klawiszem na panelu kontrolnym. Po zakończeniu spinu obliczana jest wygrana - o wysokości nagrody decyduje liczba identycznych ikon w kombinacji i uruchomione mnożniki.

Teraz o bonusach. W slocie jest ich kilka:

 • Gra z podwojeniem jest dostępna po każdym udanym spinie. Rozpoczyna się naciśnięciem klawisza Gamble i oznacza, że ​​gracz będzie musiał odgadnąć, jaki kolor karta spadnie na dodatkowe pole - czerwony lub czarny.
 • Dziki symbol w postaci smoka. Ta ikona jest również nazywana jokerem - służy do zastępowania brakujących obrazów w liniach i efektywnego uzupełniania kombinacji.
 • Rozproszenie, reprezentowane przez monetę yin-yang. To zdjęcie może pojawić się tylko na bębnach 2, 3, 4 i uruchamia darmowe gry. 7 symboli scatter aktywuje 7 darmowych spinów, 8 - 15, 9 - 30.

Jak widać, główną cechą automatu Emperors Palace jest prostota. Hazardziści uwielbiają, gdy ich ulubione tematy znajdują nowe ucieleśnienie w bardziej zaawansowanych technicznie produktach.

Tabela wypłat

 • J, Q - х2/8/15; Emperors Palace paytable
 • К, А - х4/10/20;
 • kwiat lotosu - x6/15/25;
 • chińska waza - x8/15/30;
 • kamienna figurka - x8/15/40;
 • Chinka - x4/10/20/45;
 • cesarz - x5/10/20/50;
 • smok - x10/50/250/1000.

RTP - 95%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Emperors Palace
Wszystkie gry producenta EGT (Euro Games Technology)
Back to top