Playboy Fortunes Playboy Fortunes

Playboy Fortunes - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Playboy Fortunes
Producent: Microgaming
RTP: 96.24%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 2000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Playboy Fortunes Automat Playboy Fortunes to nowość zaprezentowana przez Microgaming pod koniec lipca 2020 roku. To hazardowy produkt z pikantną historią o modelach Playboya - spektakularnych kobietach, które wiedzą wszystko o ekscytacji i rozrywce.

Procent zwrotu w slocie wynosi 96,24%. Teraz możesz bezpłatnie zagrać w demo Playboy Fortunes na naszej stronie internetowej. Pozwoli ci to oszacować, jak często na boisku mogą tworzyć się kombinacje identycznych obrazów z pięknościami.

Recenzja gry Playboy Fortunes

Projekt automatu jest w pełni zgodny z tematem - gracze terenowi nie mogą zobaczyć legendarnego logo z Playboy Fortunes big win królik, a także zdjęcia uroczych półnagich dziewcząt. Ale nie tylko fabuła jest warta uwagi, ale także cechy interfejsu i parametry techniczne.

Playboy Fortunes ma 5 bębnów, 3 rzędy symboli, pasek boczny po lewej stronie ekranu z dodatkowymi mnożnikami i 20 zawsze aktywnych linii wypłat. Minimalny zakład na automacie to 0,2 kredytu, maksymalny to 60. Największa wygrana, jaką możesz uzyskać za jedną kombinację, to 125 zakładów początkowych.

Jak grać na automacie Playboy Fortunes

Rozgrywka w Playboy Fortunes nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Po postawieniu zakładu wystarczy, że gracze rozpoczną obroty w trybie ręcznym lub automatycznym, po czym - poczekaj, aż zostaną wylosowane zwycięskie kombinacje. Płatne to takie, w których jest od 2 do 5 identycznych znaków.

Dodatkowe funkcje automatu są następujące:

  • Kiedy ikony z kołem fortuny pojawiają się na trzech środkowych bębnach, uruchamiane są darmowe obroty. Ich liczba określa mini-rysunek, kiedy gracze muszą aktywować koło i spojrzeć na liczbę fspinów i dodatkowy mnożnik dla upadłych sektorów.
  • Złote logo zapewnia natychmiastowe wygrane, niezależnie od jego pozycji na boisku.
  • Znak Wild z żetonami do gry, oprócz maksymalizacji stawki, przyczynia się do tworzenia większej liczby kombinacji.

Jeśli chodzi o darmowe spiny, 10-30 z nich jest wydawanych przed rozpoczęciem opcji respin. Z dodatkowym dwukrotnym wzrostem wszystkich otrzymanych płatności.

Tabela wypłat

  • BAR, szklanka martini - x0,25/0,4/1; Playboy Fortunes paytable
  • kluczyki do samochodu - х0,25/0,75/2;
  • spinki do mankietów z motylem, miniaturowe ikony z siódemkami - x0,5/1/3,25;
  • pojedyncza 7 z blondynką - x1/3,75/7,5;
  • podwójne 7 - x1,25/6,25/20;
  • potrójna 7 - x2,5/16,25/37,5;
  • Wild z żetonami pokerowymi - х6,25/25/125.

RTP - 96,24%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Playboy Fortunes
Wszystkie gry producenta Microgaming
Back to top