La Fiesta La Fiesta

La Fiesta - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: La Fiesta
Producent: Relax Gaming
RTP: 96.19%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: x14 788
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Ekran powitalny La Fiesta Automat La Fiesta firmy Relax Gaming został wydany 7 lipca 2020 roku. Warto dodać, że niespełna miesiąc później wiedział o nim co drugi gracz. Jego perspektywy są jeszcze jaśniejsze - liczba fanów rośnie dzięki oryginalnemu tematowi i przemyślanej charakterystyce. Ty też możesz teraz spróbować zagrać w La Fiestę za darmo - sprawdź więc obiektywność recenzji i swoją siłę, aby odnieść wielką wygraną.

Recenzja automatu La Fiesta

Ten automat został stworzony, aby zamienić codzienne życie graczy w głośne wakacje. Warto zauważyć, że wszystkie La Fiesta win ci, którzy uruchomili przynajmniej kilka spinów, bardzo pozytywnie to oceniają.

Struktura tutaj nie jest do końca standardowa - na polu jest 5 rolek, ale jednocześnie są 4 poziome rzędy symboli i 40 linii jednocześnie, które są używane domyślnie. Minimalny zakład w jednej rotacji to 0,1 kredytu, maksymalny zakład osiąga setki. Gracze mogą zwiększyć swój zakład do 10, pod warunkiem, że na polu utworzy się co najmniej jedna kombinacja tych samych symboli.

Jak grać w automacie La Fiesta

Przeanalizujmy teraz rozgrywkę La Fiesta. Jest to zupełnie nieskomplikowane - do rozpoczęcia gry potrzebujesz:

  • określ wysokość zakładu, klikając przycisk z monetami;
  • opcjonalnie włącz tryb Turbo;
  • uruchamiaj obroty standardowe lub automatyczne;
  • poczekaj, aż kombinacje zostaną zakończone.

Bonus za zakup La Fiesta Jeśli chodzi o bonusy, jest ich kilka. Na przykład na raz są dwa dzikie symbole - jest to zwykły dziki w postaci pomidora, zastępujący brakujące zdjęcia na polu, a także ikona z literą W i osłem, na której można zmienić losowo wyzwalany dodatkowy mnożnik.

Na automacie znajdują się również 4 różne luźne symbole, które uruchamiają różne rodzaje darmowych spinów - są to ikony z gitarami i marakasami, różami i znanymi symbolami wild, które łączą się z ich główną funkcją zastępującą rozpoczynanie powtórzeń.

Nasza opinia

Uważamy, że ta hazardowa nowość zasługuje na uwagę hazardzistów, ponieważ tutaj producent nie skopiował niczego od innych dostawców, a stworzył całkowicie unikalny produkt. I jest dobry we wszystkim, od stóp zwrotu po wydajność i projekt. Radzimy uruchomić ją teraz i zobaczyć, co zostało powiedziane osobiście.

Tabela wypłat

  • obrazy kombinezonów karcianych w postaci butelek na mikstury - x0,2/0,5/0,7;
  • dama z wachlarzem - x0,5/1/2;
  • brodacz - x0,5/1/2,5;
  • facet z różą - x0,5/1,2/3;
  • byk i osioł - x1/5/10.

RTP - 96,19%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do La Fiesta
Wszystkie gry producenta Relax Gaming
Back to top