Cirque De La Fortune Cirque De La Fortune

Cirque De La Fortune - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Cirque De La Fortune
Producent: Red Tiger
RTP: 95.73%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 40/6
Maks. wygrała: х3333
Funkcje: Darmowe spiny

Pole gry Cirque De La Fortune Automat do gry Cirque De La Fortune od Red Tiger Gaming to dokładnie ten produkt hazardowy, który ma być popularny od daty jego prezentacji 6 sierpnia 2020 roku. Prawdopodobnie chodzi o oryginalną fabułę poświęconą sztuce cyrkowej. Ale warto zauważyć, że cechy tutaj są również doskonałe. Jeśli chodzi o zwrot, średnia wynosi 95,73%. Zalecamy również rozpoczęcie gry w Cirque De La Fortune w trybie demonstracyjnym. Dopiero po przeczytaniu recenzji i wybraniu odpowiedniego kasyna online z góry na naszej stronie, przejdź do obstawiania pieniędzy.

Recenzja automatu Cirque De La Fortune

Pracując nad stworzeniem nowego automatu, programiści chcieli dać graczom możliwość zostania członkami Cirque De La Fortune win prawdziwe widowisko - przedstawienie cyrkowe, na którym oprócz błyskotliwych emocji można też zdobyć niezłe wygrane. I udało im się, ponieważ stali się właścicielami dużego jackpota, uruchamiając bębny (6) i zbierając bardzo wysokie kombinacje tych samych symboli w 40 liniach.

Minimalny zakład na automacie to 0,2 kredytu, maksymalny to 20. Można go zwiększyć do 300 razy, pod warunkiem, że zostanie wykonana tylko jedna kombinacja najdroższych ikon - obrazki z maskami i dwa rodzaje symboli wieloznacznych.

Jak grać w automacie Cirque De La Fortune

Znaki specjalne Cirque De La Fortune Rozgrywka Cirque De La Fortune, pomimo całej swojej efektowności, jest dość prosta. W panelu sterowania znajduje się przycisk Stawka, aby wybrać rozmiar beta. Są też przyciski do aktywacji trybu Turbo, obrotów standardowych i automatycznych.

W automacie jest też porządek z bonusami. Darmowe spiny są uruchamiane za pomocą ikony z typowym napisem Free Spins, podczas gdy podczas tej dodatkowej rundy uruchamiane są nawet zwiększone mnożniki. Fiery Wild wypełnia cały bęben i zastępuje brakujące elementy w kombinacjach. Dziki z maczugami działa również jako dziki substytut.

Slot ma również dwie specjalne opcje - Magic Expand i Disappearing Symbol. Kiedy Magic Expand jest aktywowane, kiedy na polu pojawiają się ikony z rękawiczkami, jeden rozwijający się symbol jest wybierany losowo. Znikający symbol działa jeszcze bardziej lojalnie wobec graczy - gdy na bębnach pojawia się cylinder, wszystkie nisko płatne ikony zamieniają się w dobrze płatne.

Tabela wypłat

  • kluby - х3-х24; Cirque De La Fortune paytable
  • tamburyn - x3-x36;
  • robaki - x6-x45;
  • piki - x6-x60;
  • żongler - x12-x90;
  • artysta w cylindrze - x15-x150;
  • mime - x18-x180;
  • pani ognia - x24-x240;
  • para masek, dwa różne znaki Wild (niebieski i czerwony) - x30-x300.

RTP - 95,73%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Cirque De La Fortune
Wszystkie gry producenta Red Tiger
Back to top