Aztec Gems Deluxe Aztec Gems Deluxe

Aztec Gems Deluxe - Automat

Opinie graczy
(2 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Aztec Gems Deluxe
Producent: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 9/3
Maks. wygrała: 1000
Funkcje: Sticky Wilds

Ekran powitalny Aztec Gems Deluxe Automat do gry Aztec Gems Deluxe od Pragmatic Play to letnia nowość 2020 roku. Jak mówią gracze, jest to dokładnie ten automat, którego brakowało graczom, dopóki nie powstała pełna kolekcja oprogramowania na temat antyków i klejnotów. Wizualnie zaprojektowany od bardzo efektownych. Przeczytaj więcej w przeglądzie o właściwościach technicznych, a także o zasadach otrzymywania nagród. Następnie zalecamy wypróbowanie gry Aztec Gems Deluxe w trybie demonstracyjnym i wybranie jednego z naszych najlepszych kasyn online odpowiednich do zakładów na prawdziwe pieniądze.

Recenzja automatu Aztec Gems Deluxe

Tworząc ten automat, programiści chcieli zagrać w popularny motyw w zupełnie nowy sposób, dodając do Aztec Gems Deluxe win świeże opcje produktu. I udało się. Maszyna okazała się bardzo oryginalna - bardziej efektywna i opłacalna niż wiele analogów.

Struktura tutaj jest raczej niezwykła. Na polu są tylko 3 bębny i 3 poziome rzędy z symbolami. Istnieje 9 linii wypłat, których gracze nie mogą aktywować według własnego uznania. Minimalny zakład w Aztec Gems Deluxe to 0,1, maksymalny to 10 monet. W standardowych spinach można ją zwiększyć nawet 17,6 razy, pod warunkiem, że na bębnach zostanie wykonana tylko jedna, ale najdroższa kombinacja amuletów z czerwonymi kamieniami.

Jak grać w automacie Aztec Gems Deluxe

Interfejs Aztec Gems Deluxe Rozgrywka Aztec Gems Deluxe ma być bardzo prosta. Aby wybrać rozmiar wersji beta, gracze mogą użyć klawiszy „-”/„+”, aby rozpocząć spiny - duży z okrągłą strzałką lub autoodtwarzaniem.

Jeśli chodzi o bonusy, nie ma ich zbyt wiele, ale wystarczy, aby uzyskać dobre wypłaty. Na przykład symbol Wild w postaci amuletu ze złotym słońcem jest w stanie uzupełniać kombinacje na polu, dodając do nich brakujące elementy. Inna specjalna ikona o nazwie Money Symbol pozwala na zdobycie jednego z dwóch dostępnych jackpotów - Mini lub Minor.

Nasza opinia

Ogólnie rzecz biorąc, maszyna zasługuje na dobrą ocenę - nie ma tu nic zbędnego, tylko najpotrzebniejsze funkcje dla dobrego zwrotu. Fabuła nie jest oryginalna, ale jest popularna wśród graczy i nie omijają jej. Radzimy uruchomić kilka spinów, aby ocenić ich zabawę i potencjał pod kątem wypłaty.

Tabela wypłat

  • amulet z żółtym kamieniem - x1,6;
  • z liliowym lub czerwonym w jednej kombinacji - x2;
  • z niebieskim - x3,6;
  • z zielonym - x5,6;
  • pojedynczy amulet z liliowym kamieniem - х11,6;
  • czerwoną - x17,6.

RTP - 96,5%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Aztec Gems Deluxe
Wszystkie gry producenta Pragmatic Play
Back to top