Age of the Gods Norse Gods and Giants Age of the Gods Norse Gods and Giants

Age of the Gods Norse Gods and Giants - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Age of the Gods Norse Gods and Giants
Producent: PlayTech
RTP: 94.38%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 50/5
Maks. wygrała: 1000
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds Jackpot

Tapeta Age of the Gods Norse Gods and GiantsAge of the Gods Norse Gods and Giants to nowy automat wydany przez markę Playtech 3 sierpnia 2020 roku. Należy od razu powiedzieć, że jego żeton nie jest stopą zwrotu, ponieważ gracze mogą tutaj zwrócić tylko 94,38% zakładów. Ale to nie jest wada, po prostu nie zalecamy tego do obstawiania bonusów w kasynie online. Radzimy wszystkim, aby spróbowali zagrać w Age of the Gods Norse Gods and Giants za darmo, ponieważ jego niestandardowa konstrukcja i ciekawa fabuła gwarantują wiele żywych emocji.

Recenzja automatu Age of the Gods Norse Gods and Giants

Fabuła została oparta na ekipie deweloperskiej Playtech, tym razem o konfrontacji z gigantemAge of the Gods Wygrywają nordyccy bogowie i olbrzymy bogowie z nieznanymi potworami. A gracze będą musieli im w tym pomóc, używając swojej głównej broni - zakładów. Rozmiar minimalnej beta w automacie to 0,2 kredytu, maksymalny zakład to 300. Aby uzyskać wygraną, która jest równoznaczna ze zwycięstwem, musisz poczekać, aż na polu z 5 bębnami i 50 liniami wygrywającymi zostaną wylosowane kombinacje tych samych symboli.

Jak grać w automat Age of the Gods Norse Gods and Giants

Age of the Gods Norse Gods and Giants - postacie specjalneRozgrywka w Age of the Gods Norse Gods and Giants jest ogólnie prosta i prosta. Za pomocą klawiszy „-”/„+” gracze mogą wybrać odpowiednią wielkość zakładu, przyciski Spin i Autoplay służą do uruchamiania standardowych lub automatycznych obrotów. Dodatkowo możesz aktywować tryb Turbo z szybszymi spinami i większymi szansami na wygraną.

Jeśli chodzi o premie, producenci też na nich nie oszczędzali. Tradycyjne symbole Wild i Scatter służą do zastępowania brakujących symboli na polu, a także do uruchamiania darmowych spinów. Nawet jeśli na ekranie pojawią się specjalne gigantyczne ikony, kwota nagrody może zostać zwiększona nawet 50 razy. Niektóre gigantyczne symbole dodatkowo wyzwalają respiny i pozwalają zdobyć jeden z trzech dostępnych jackpotów - Ultimate, Extra, Daily. To świetna okazja, aby wygrać jackpot szczególnie dużych rozmiarów.

Tabela wypłat

  • runy - x5/10/25;Age of the Gods Norse Gods and Giants
  • niebieski potwór - x10/20/40;
  • czerwony rogaty potwór - x10/25/50;
  • zielony wąż - x15/30/60;
  • wojownik - x20/40/80;
  • mroczny władca z siwą brodą - x25/50/100;
  • Dziki - x10/50/200/1000.

RTP - 94,38%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Age of the Gods Norse Gods and Giants
Wszystkie gry producenta PlayTech
Back to top