Ancient Warriors Ancient Warriors

Ancient Warriors - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Ancient Warriors
Producent: Microgaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 50/4
Maks. wygrała: 1807
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Ekran powitalny Ancient Warriors Automat do gry Ancient Warriors został zaprezentowany przez Microgaming 5 sierpnia 2020 roku. I to jest dokładnie nowy produkt, który z przyjemnością przetestują wszyscy fani orientalnych motywów w automatach.

Ale nawet fabuła nie jest tutaj najważniejsza. Do plusów należy dobra stopa zwrotu na poziomie 96%, a także doskonałe parametry techniczne. Przeczytaj więcej szczegółów w dalszej części recenzji i spróbuj zagrać w Ancient Warriors za darmo, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o korzyściach.

Recenzja gry Ancient Warriors

Według twórców nowego automatu, użytkownicy nowego automatu będą musieli walczyć ze starożytnymi chińskimi wojownikami, ponieważ Ancient Warriors win tylko najbardziej odważni i zręczni będą w stanie wygrać. W tym przypadku bronią graczy będą zakłady: minimum w automacie to 0,02 kredytu, a maksimum to 115.

Na polu są tylko 4 bębny, poziome rzędy z symbolami - 6. Według dostawcy taki niekonwencjonalny schemat przyczynia się do powstania większej ilości płatnych kombinacji.

Jak grać w automacie Ancient Warriors

Ancient Warriors multiplier Rozgrywka w Ancient Warriors, pomimo oryginalnego formatu maszyny, jest całkowicie nieskomplikowana. Najpierw użytkownicy muszą ustawić odpowiednią ilość beta, następnie wybrać tryb wirowania (automatyczny lub ręczny), a następnie poczekać na utworzenie kombinacji na 50 stale aktywnych liniach. W ten sposób gracze otrzymują standardowe wypłaty.

Jeśli chodzi o bonusy, w tym automacie jest ich naprawdę pod dostatkiem. Na przykład istnieją dwa symbole ze specjalnymi opcjami - Wild i Scatter. Dziki w postaci hieroglifów jako standard zastępuje brakujące ikony na polu, a Scatter, reprezentowany przez niebieski amulet, uruchamia się tylko na nieparzystych bębnach i aktywuje darmowe spiny.

Cechy maszyny obejmują również sylwetki wojowników, które znajdują się na bębnach za głównymi symbolami. Kiedy trafią w nie jakiekolwiek ikony bonusowe, zamieniają się w obrazki yin-yang, które również wykonują dzikie opcje zastępcze. Trafienie w symbol wild na wojownikach aktywuje funkcję Stacked Multiplier - pozwala ona zamienić komórki, w których znajdował się Wild, na dodatkowe mnożniki, które zwiększają całkowitą kwotę wygranych.

Tabela wypłat

  • J, Q, K, A - x0,3/0,7;
  • amulety z magicznymi zwierzętami - x0,5/1,5.

RTP - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Ancient Warriors
Wszystkie gry producenta Microgaming
Back to top