Island 2 Island 2

Island 2 - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Island 2
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

island-2 win Automat do gry Island 2 ma ten sam efektowny wygląd, co jego poprzednik, ale jednocześnie ma kilka różnic. Cechą automatu wideo jest możliwość otrzymywania płatności za kombinacje utworzone od prawej do lewej i od lewej do prawej.

Podczas gry w Island 2 online możesz także wziąć udział w podwójnej rundzie, grze bonusowej i grze super bonusowej. Jeśli chodzi o maksymalne nagrody w grze, twórcy z Igrosoft wskazują maksymalny współczynnik 5000 i szansę na zdobycie nagrody w wysokości 675 000 monet.

Symbole

Symbole są jednym z ważnych elementów automatu wideo, dlatego zdecydowanie powinieneś się z nim zapoznać przed rozpoczęciem gry. Maksymalne nagrody można uzyskać, łącząc kilka symboli z logo Wyspy 2. Następnym na liście podstawowych symboli jest delfin, koło ratunkowe i żółw.

Przyniosą też dobre szanse, ale kierownica, puszki, mewy i butelki dodadzą mniejszą kwotę do konta. Specjalne symbole automatu obejmują znak bonusu wyspy i dziki symbol w kształcie delfina. Specjalne zdjęcia zapewniają dodatkowe możliwości w grze.

Gra bonusowa

W tabeli wypłat można zobaczyć specjalny znak z wizerunkiem wyspy. Wygląd tego obrazu w grze Island 2 bonus pole aktywuje jedną z dostępnych dodatkowych rund slotu. Aby warunek uruchomienia został spełniony, musisz zebrać co najmniej 3 takie ikony na polu.

W trakcie trwania rundy musisz przedostać się na wyspę, używając przycisków do regulacji liczby aktywnych linii (Linia). Pozwalają wybrać właściwy kierunek. Na drodze bohatera mogą spotkać się rekiny i delfiny. Jeśli łódź uderzy w rekina, gra bonusowa się kończy.

Gra ryzyka na wyspie 2 W przypadku pomyślnego zakończenia trybu postać płynie na wyspę i rozpoczyna kolejny poziom. Gracz czeka na wybór jednej z dwóch szynek. Udany wybór szynki skutkuje nagrodą. Jeśli wpadniesz w pułapkę, runda się kończy.

Możesz wygrać dodatkowe nagrody na Wyspie 2 w rundzie podwojenia. Tworząc zwycięskie sekwencje, można otworzyć rundę. Aby rozpocząć, musisz nacisnąć Bet i odrzucić Start. Aby otrzymać nagrodę, musisz pokonać krupiera w karty.

Rozgrywka

Interfejs automatu nie jest całkiem prosty i bezpośredni. Do sterowania służą przyciski z napisami Bet, Lines, Max Bet, Start i Auto Play. Przed rozpoczęciem spinów musisz ustawić wielkość zakładu i liczbę aktywnych linii. Następnie możesz kliknąć Start.

Jeśli chodzi o system wypłat, automat mnoży zakład na linię przez współczynnik uzyskany w island 2 paytable wynik sporządzenia kombinacji nagród. Symbole mają różne współczynniki. Logo gry przynosi najwięcej - do 5000 monet, następnie delfin i koło ratunkowe - do 2000 i 500 monet.

Żółw (do 200 monet), kierownica (do 100 monet), puszki (do 50 monet) to kolejne ważne miejsca. Najmniejsze można zdobyć za butelki i mewy - odpowiednio do 10 i 20 monet.

RTP slotu Island 2 wynosi 96%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Island 2
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top