Pumpkin Fairy Pumpkin Fairy

Pumpkin Fairy - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5
Pumpkin Fairy

Opis

Nazwa gniazda: Pumpkin Fairy
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Dyniowa Wróżka win Deweloperzy z firmy Igrosoft ponownie wrócili do tematu baśni. Bohaterem kreskówkowego automatu Pumpkin Fairy jest wiedźma, która hoduje dynie i pomaga użytkownikom zdobywać nagrody. Aby to zrobić, musisz zebrać na polu kombinacje symboli przedstawionych w postaci narzędzia pracy czarodziejki i innych atrybutów. Każdy może grać w trybie demo, a także otworzyć wersję z kursami gotówki.

Symbole

Emulator ma wiele ikon tematycznych, które różnią się wyglądem i przeznaczeniem. Podczas gry użytkownik zobaczy specjalną ikonę i kilka podstawowych symboli o określonym współczynniku.

To oni będą uczestniczyć w tworzeniu łańcuchów nagród. Przed rozpoczęciem gry w Pumpkin Fairy online Bonus Pumpkin Fairy warto zapoznać się z każdym z nich w specjalnej sekcji. Na szczycie listy znajdują się księgi zaklęć i konewki. Następnie znajdują się następujące ikony:

  • kapelusz czarodziejki;
  • torba;
  • łopatka;
  • kryształowa kula.

Najcenniejszym z podstawowych obrazków jest logo gry, które daje najwyższy współczynnik. W automacie szczególne znaczenie ma różdżka czarodziejki. Ten obraz został stworzony, aby zastąpić symbole, które charakteryzują go jako dziki symbol. W tym przypadku ma również współczynnik.

Gra bonusowa

Bonusowa runda Pumpkin_Fairy

Rundy bonusowe automatu wideo różnią się od bonusów w innych popularnych grach. Nie ma trybu darmowych spinów, ale są specjalne tryby w postaci zadań. W Pumpkin Fairy są dwa takie tryby. Obie rundy odbywają się w osobnych oknach.

Nagrody w każdej z misji to dodatkowe współczynniki, które zwiększają współczynnik linii. Bonusy podlegają następującym warunkom:

  • bohaterka będzie musiała zmierzyć się z 5 sadzonkami dyni, z których powinien wyrosnąć owoc;
  • po podlaniu z konewki dynie natychmiast się powiększają (każda z nich przyniesie od 1 do 50 monet);
  • pod koniec podlewania z konewek czarodziejka musi przywołać chmurę za pomocą magii;
  • chmura może przynieść błyskawice lub deszcz;
  • piorun podpala sadzonki i kończy rundę, podczas gdy deszcz trwa.
  • po zbiorach musisz udać się na targ, gdzie dynie wymieniane są na magiczną różdżkę.

Szansa na zdobycie oryginalnego przedmiotu wynosi 50%. Uszkodzony kij zamienia głównego bohatera w ropuchę, po czym gra bonusowa się kończy. Jeśli pojawi się prawdziwa magiczna różdżka, gracz otrzymuje duży mnożnik aktualnego zakładu (do 50).

Rozgrywka

Głównym zadaniem gracza jest tworzenie kombinacji nagród z tych samych symboli na standardowym polu gry. W Pumpkin Fairy paytable W tym przypadku pole jest wykonane według klasycznego schematu, który obejmuje 5 rolek i 9 aktywnych żyłek. To na aktywnych liniach możesz tworzyć łańcuchy nagród składające się z 3 identycznych ikon.

Ich liczba, podobnie jak wielkość zakładu, jest regulowana przez użytkownika. W tabeli wypłat Pumpkin Fairy możesz zobaczyć mnożniki, które zapewnia każdy symbol. Książka może zwiększyć stawkę od 30 do 500 razy.

Konewka ma mnożniki od 20 do 200, a kapelusz ma mnożniki od 3 do 20. Kryształowa kula, szpatułka i worek dają mnożnik nie większy niż 100.

Procent zwrotu (RTP) na automacie Pumpkin Fairy wynosi 95%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Pumpkin Fairy
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top