Crazy Monkey Crazy Monkey

Crazy Monkey - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Crazy Monkey
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Crazy Monkey - win Automat Crazy Monkey jest oryginalnym opracowaniem firmy Igrosoft. Tutaj znajdziesz tropikalną dżunglę zamieszkaną przez zabawne małpy. Wraz z innymi mieszkańcami dżungli pomagają w zdobywaniu nagród, których maksymalna kwota może wynosić nawet 125 000 kredytów.

Możesz zarobić tak dużą kwotę korzystając ze wszystkich możliwości automatu. Rundy nagród pomogą Ci wygrać wspaniałe nagrody w Crazy Monkey. Wypadnięcie ze specjalnych symboli aktywuje 2-stopniowy bonus tematyczny, a udany obrót pozwoli ci wziąć udział w grze ryzyka.

Symbole

Zestaw symboli tradycyjnie obejmuje grupę podstawowych ikon oraz specjalną ikonę - dziki symbol. Ostatni Crazy Monkey - bonus prezentowany w postaci drewnianej maski afrykańskiej. Może zwiększyć szansę na utworzenie sekwencji nagród, zastępując zwykłe odznaki.

Spośród podstawowych symboli logo wyróżnia się osobno, ponieważ ma najwyższą wartość. Oprócz tego inne ikony mają wielką wartość:

  • Leo;
  • Kowadło;
  • Ananas;
  • Wąż.

Motyle i banany przynoszą najmniej. Koszt każdego zdjęcia można znaleźć w tabeli wypłat, która znajduje się w sekcji „Pomoc”.

Gra bonusowa

Crazy Monkey risk round Każdy łańcuch nagród umożliwia graczowi otwarcie dodatkowej rundy bonusowej. Użytkownik może zaakceptować ofertę gry w ryzykowną grę, klikając przycisk „Zakład”. Możesz odrzucić ofertę za pomocą przycisku „Start”. Jeśli bierzesz udział w rundzie, musisz pokonać rozdającego, dobierając kartę do gry o najwyższym nominale.

Ponadto gra Crazy Monkey ma dwustopniowy bonus. Aby go otworzyć, musisz złapać co najmniej 3 ikony z wizerunkiem małpy. W tym trybie gracz będzie musiał sterować postacią, która wyciągnie 5 wiszących pnączy.

Jeśli wszystkie 5 winorośli ma banany, gracz przechodzi do super gry. W nowym oknie pojawią się dwie tabliczki ze znakiem zapytania. Musisz wybrać talerz, za którym ukryta jest nagroda. Jeśli złapie się czaszkę, wygrane są zerowane.

Rozgrywka

Wszyscy gracze mogą wybrać dogodny dla siebie tryb gry. Możesz grać za darmo i bez rejestracji lub na prawdziwe zakłady. Pierwszy tryb jest odpowiedni dla początkujących, pozwalając bez ryzyka zapoznać się ze wszystkimi funkcjami emulatora. Boisko w każdej wersji ma standardowy schemat - 5 bębnów, na których znajduje się 9 linii do wypłaty nagród.

Przed spinami użytkownik musi ustawić wielkość zakładu i liczbę aktywnych linii. W toku Crazy Monkey - Paytable tworzenie kombinacji nagród jest obliczane na podstawie całkowitego współczynnika. Obejmuje to koszt każdego symbolu w kombinacji. Mogą mieć różne współczynniki:

  • logo - do 5000;
  • lew - do 500;
  • maska ​​czaszki - do 2000;
  • kowadło - do 100;
  • ananas - do 200.

Węże mogą pomnożyć zakład nawet o 50 monet. Banany i motyle są oferowane jeszcze mniej - odpowiednio do 20 i do 10. Kombinacje można tworzyć od lewej do prawej i od prawej do lewej.

Crazy Monkey ma 98% procent zwrotu (RTP).

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Crazy Monkey
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top