Crazy Monkey 2 Crazy Monkey 2

Crazy Monkey 2 - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Crazy Monkey 2
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Crazy Monkey 2 Win W kolekcji firmy Igrosoft pojawił się kolejny automat wideo z szalonymi małpami. Ale w przeciwieństwie do swojego poprzednika, automat Crazy Monkey 2 został ulepszony. Wszystkie elementy utrzymane są w afrykańskim stylu, a główna akcja rozgrywa się na tle tropikalnej dżungli.

Cechą automatu wideo jest ulepszona grafika, zaktualizowane symbole, obecność bonusów i specjalny znak. Crazy Monkey 2 oferuje podwójne wypłaty i dwupoziomową grę premiową. Najpierw możesz zapoznać się z możliwościami automatu wideo w trybie demonstracyjnym, a następnie spróbować swoich sił w realnych cenach.

Symbole

Na bębnach znajdują się symbole do tworzenia kombinacji i ikon ze specjalnym Crazy Monkey 2 -Bonus funkcje. Najważniejszą z podstawowych ikon jest logo gry. Za nim znajdują się mniej znaczące zdjęcia w tabeli wypłat:

  • maski bożka wykonane z drewna;
  • motyle;
  • grzyby;
  • żaby;
  • koliber;
  • węże;
  • banany.

Symbol Wild zapewnia dodatkowe możliwości wygranej. Przedstawiony jest w postaci drewnianej maski starożytnego bóstwa. Pojawiający się na ekranie jest w stanie zastąpić standardowe ikony. Pozwala to uzyskać więcej zwycięskich kombinacji.

Gra bonusowa

Gra bonusowa Crazy Monkey 2 Funkcje nagród można otworzyć zarówno w grze demo Crazy Monkey 2, jak iw pełnej wersji z zakładami pieniężnymi. Dla wszystkich użytkowników automat wideo oferuje grę podwójną i dwupoziomową rundę bonusową. Jeśli na boisku jest kombinacja, gracz może rozpocząć grę z ryzykiem.

Jeśli nie chcesz ryzykować, kliknij przycisk Start. Aby spróbować zwiększyć nagrodę, wystarczy kliknąć przycisk Postaw. Następnie na ekranie pojawi się 5 kart do gry, z których jedna ma wartość nominalną do góry. Należy do sprzedawcy. Dobierz najwyższą kartę, aby go pokonać.

Kolejny dodatek do automatu wideo jest aktywowany po 3 lub więcej obrazach przedstawiających twarz małpy na polu. Następnie na boisku następują zmiany, w wyniku których powstaje 5 wyciągów. Używając przycisków regulujących liczbę pasków, musisz pociągnąć każdą linę.

Jeśli banan spadnie z góry, możesz wygrać dodatkowe nagrody w Crazy Monkey 2. Jeśli pojawi się kamień, runda się kończy. Druga runda gry tematycznej może zostać otwarta dopiero po pomyślnym zakończeniu pierwszego etapu.

Rozgrywka

Główną zaletą rozgrywki w slocie Crazy Monkey 2 jest możliwość generowania nagród pieniężnych Crazy Monkey_2 Paytable kombinacje w obu kierunkach jednocześnie. Na polu 5 baranów znajduje się 9 aktywnych linii. Możesz otrzymać nagrodę, jeśli przynajmniej jeden z nich będzie miał kilka identycznych ikon.

Zakład na linię jest zwiększany o całkowity współczynnik łańcucha nagród. Najcenniejsze jest logo, które zwiększa ofertę 5000 razy. Motyle, grzyby i drewniana maska ​​dodają mnożniki 200, 500 i 2000.

Banany, żaby, kolibry i węże mają niższy koszt. Ich szanse mogą wynosić do 10, 20, 50 i 100.

Procent wypłat Crazy Monkey 2 (RTP) wynosi 95%, co jest średnią dla klasycznych automatów wideo.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Crazy Monkey 2
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top