Fruit Cocktail Fruit Cocktail

Fruit Cocktail - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Fruit Cocktail
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Win-koktajl owocowy Fruit Cocktail, stworzony przez Igrosoft, to wirtualna wersja klasycznych jednorękich bandytów. Do dekoracji wykorzystano tradycyjny motyw owocowy i symbole. Cechą tego automatu wideo jest obecność 3 specjalnych ikon.

Oznacza to, że gra na prawdziwe pieniądze w Fruit Cocktail jest dość opłacalna. Użytkownik będzie mógł zwiększyć swoje szanse w grze z dodatkowym ryzykiem, a także w oryginalnej grze bonusowej. Korzystając ze wszystkich rund z nagrodami, możesz wygrać prawdziwy jackpot w wysokości 125 000 monet.

Symbole

Wszystkie symbole na automacie Fruit Cocktail są wykonane w klasycznym stylu. Zdjęcia nie mają efektownych animacji i żywego rysunku. Podstawowa kategoria ikon zawiera tylko owoce:

  • gruszka; Fruit-Cocktail-bonus
  • arbuz;
  • jabłko;
  • cytryna;
  • brzoskwinia;
  • wiśnia.

Każdemu z nich przypisany jest określony współczynnik, od którego zależy całkowita wartość łańcucha nagród. Oprócz nich, aż 3 symbole specjalne obracają się również na polu gry. Koktajl został wybrany jako dziki symbol, truskawka pełni rolę symbolu bonusowego, a logo gry zostało rozproszone. Truskawka i koktajl oprócz funkcji specjalnych mogą samodzielnie tworzyć płatne sekwencje.

Gra bonusowa

Na szczególną uwagę zasługują bonusowe dodatki do automatu wideo. Używając ich, możesz wygrać całkiem spore nagrody w Fruit Cocktail. Główny tryb bonusowy jest zasadniczo podobny do słynnej gry Monopoly. Ale zamiast sklepów, hoteli i innych obiektów używany jest tutaj pełny zestaw symboli.

Gra ryzykownych koktajli owocowych Pośrodku pola znajduje się mini-slot zawierający 3 bębny. Po uruchomieniu spinów specjalny wskaźnik zaczyna przesuwać się wzdłuż komórek. Nagrodę można odebrać, jeśli wskaźnik zatrzyma się na tym samym obrazku, który pojawił się na rolce.

Wskaźnik może również przejść do jednej z 4 bocznych komórek, na których znajduje się napis Zakończ. W takim przypadku runda się kończy. Liczba rund zależy od liczby upuszczonych logo gry. 3 truskawki uruchamiają 1 tryb i 5 - 3 tryby.

Grając w Fruit Cocktail online, możesz także uruchomić ryzykowną grę. Aby wziąć udział, musisz złapać zwycięską kombinację i kliknąć przycisk Zakład. Na osobnym ekranie pojawi się 5 kart do gry. Jeden z nich leży w pozycji otwartej. Zadaniem gracza jest wylosowanie z pozostałych 4 kart tej o wyższej wartości.

Rozgrywka

Interfejs automatu jest prosty, więc nawet początkujący sobie z nim poradzą. Aby skonfigurować główne parametry Fruit Cocktail paytable używane są przyciski Rate i Lines. Schemat pola gry obejmuje 5 bębnów, na których można użyć od 1 do 9 aktywnych linii.

W każdym wierszu może pojawić się zwycięska kombinacja 3 lub więcej identycznych symboli. Każdy z nich ma określony współczynnik:

  • jabłko - od 10 do 100
  • gruszka - od 20 do 200
  • arbuz - od 30 do 500
  • cytryna - od 5 do 50.

Najmniej za brzoskwinię - od 3 do 20, a wiśnię - od 2 do 10.

Procent zwrotu (RTP) w slocie Fruit Cocktail wynosi 94,39%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Fruit Cocktail
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top