Garage Garage

Garage - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Garage
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Garage win Oryginalna gra Garage od dewelopera Igrosoft daje użytkownikom możliwość odwiedzenia ulubionego miejsca wielu mężczyzn - garażu. Wszystkie symbole automatu wideo to obrazy atrybutów tego miejsca, a projekt odpowiada korporacyjnej kreskówce producenta.

Każdy może otworzyć garaż gry demonstracyjnej lub uruchomić pełną wersję z realnymi kursami. W każdej z wersji gracz będzie mógł otworzyć 2 hojne gry bonusowe z opcją gromadzenia bonusów. Dla tych, którzy chcą podwoić swoje wygrane, istnieje również gra z ryzykiem.

Oznaczenie symbolu

W prawdziwym garażu można znaleźć niezliczone części zamienne i różne narzędzia. Aby stworzyć symbole dla automatu Garage, twórcy wykorzystali obrazy najpopularniejszych przedmiotów tam znalezionych.

Podstawowe ikony to: bonus garażowy

  • kanister;
  • świeca zapłonowa;
  • gaśnica;
  • jack;
  • bateria;
  • logo w formie godła.

Jeśli wypadnie kilka identycznych zdjęć z tej listy, możesz kilkakrotnie zwiększyć wysokość zakładu. Oprócz podstawowych symboli na bębnach można również zobaczyć specjalne ikony, które podobnie jak symbole podstawowe są prezentowane w tabeli wypłat.

Dziki symbol ma kształt kluczyka do stacyjki. Potrafi zastąpić brakujący symbol w zwycięskiej kombinacji. Drewniane pudełko i blok kluczy to ikony bonusów, które służą do uruchamiania bonusów.

Gra bonusowa

Ryzyko w garażu round Możesz rozpocząć swoją znajomość z dodatkami do automatu w garażu od podwójnej gry. Zasady tego bonusu są takie same dla prawie wszystkich slotów. Użytkownik będzie mógł wziąć w nim udział dopiero po udanym spinie z kombinacją nagród.

Oferowane będą standardowe karty do gry odwrócone do góry nogami. Aby podwoić swoje wygrane, musisz dobrać kartę o wyższym nominale niż rozdający. W przeciwnym razie wszystkie wygrane zostaną utracone. Oprócz gry ryzyka w podstawowym trybie spinów, możesz otworzyć tryb bonusowy „Drewniane pudełko”.

Jeśli w komórkach pojawią się 3 zdjęcia z obrazem drewnianego pudełka, przed użytkownikiem zostanie otwarte oddzielne okno. Na nowym polu musisz odgadnąć skrzynkę z narzędziami. W niektórych z nich jest nagroda w postaci podwyższenia stawki, ale można też złapać policjanta. Zatrzymuje rundę. 3 symbole butów z kluczem uruchamiają tryb otwierania zamków.

Rozgrywka

Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza, aby nauczyć się grać w Garage online. Gracz musi tylko otworzyć informacyjną Tabela płatności w garażu i dowiedz się o wszystkich płatnościach i bonusach. Aby obrócić 5 standardowych bębnów, znajduje się przycisk z napisem Start.

Kombinacje nagród są zbierane w 9 aktywnych wierszach, których liczbę można dostosować. Podczas wypłat, oprócz zakładu, brane są pod uwagę następujące kursy:

  • logo - od 100 do 5000;
  • gaśnica - od 20 do 200;
  • kluczyk zapłonu - od 50 do 1000;
  • jack - od 10 do 100.

Akumulator, kanister i świeca zapłonowa dają nie więcej niż odpowiednio 50, 20 i 10. Automat wideo również oferuje wysoki zwrot.

Stopa zwrotu (RTP) w miejscu w garażu wynosi 96,78%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Garage
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top