Fruit Cocktail 2 Fruit Cocktail 2

Fruit Cocktail 2 - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Fruit Cocktail 2
Producent: Igrosoft
RTP: 94.50%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 5/9
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Koktajl owocowy 2 win Tradycja klasycznych automatów owocowych jest kontynuowana w automacie Fruit Cocktail 2, stworzonym przez Igrosoft. Uderzający wygląd uzupełnia standardowa struktura pól i 10 oryginalnych symboli, w tym specjalne ikony aktywujące dodatki.

W wyniku połączenia kilku najcenniejszych symboli można uzyskać mnożnik 5000. Maksymalna kwota wygranej wskazana przez twórców może osiągnąć 675 000 monet. Takie wyniki można osiągnąć nie tylko w podstawowym trybie gry Fruit Cocktail 2, ale także w rundach bonusowych (gra ryzykowna i tematyczna gra bonusowa i darmowe spiny).

Symbole

Łańcuchy nagród w automacie składają się z prostych symboli i jednej specjalnej ikony, które mają Fruit Cocktail 2 bonus pewien koszt. Grupa prostych ikon zawiera obrazy owoców: pomarańczy, jeżyny, jabłka, banana, gruszki, cytryny i arbuza.

Tabela wypłat zawiera również kilka dostępnych ikon. W grę wchodzą dziki symbol, znak bonusu i rozproszenie. Pierwsze zdjęcie to joker, drugie ma formę obrazka z napisem Free game, a ikona bonusowa ma napis Bonus. Dziki symbol może zastąpić prosty obrazek, tworząc kombinację bonusową, a rozproszenie tradycyjnie uruchamia tryby bonusowe.

Gra bonusowa

Fruit_Cocktail 2 bonuses Osobliwością automatu wideo jest to, że oprócz bonusu tematycznego i gry ryzyka, możesz również aktywować darmowe spiny. Darmowe spiny nie są typowe dla innych automatów Igrosoft, ale w Fruit Cocktail 2 za ich start odpowiada scatter. Wypadnięcie z co najmniej 3 obrazów oznaczonych jako Darmowa gra pozwala użytkownikowi na grę za darmo w dodatkowych obrotach.

Po aktywacji darmowych spinów możesz otrzymać 10, 20 i 50 darmowych spinów. Odpowiadają one 3, 4 i 5 scatterom. W tym trybie zmieniają się wartości okien. Jeśli złapiesz inną kombinację symboli scatter, nowe spiny zostaną dodane do licznika darmowych spinów. Tematyczne rundy bonusowe można również otwierać w obrotach bonusowych.

Symbole bonusowe mogą pojawić się na ekranie w liczbie 3 lub więcej. W takim przypadku uruchamiany jest kolejny bonus. Za 3, 4 lub 5 symboli gracz otrzymuje 2, 3 lub 3 gry bonusowe. Mini-gra zawiera 3 bębny z jedną komórką i selektorem.

W wyniku tej rundy bonusowej możesz wygrać mnożniki od 2 do 100 w Fruit Cocktail 2. Nagrody można również zwiększyć w grze przez podwojenie. Można go uruchomić po każdym udanym obrocie za pomocą przycisku Zakład.

Rozgrywka

Automat można uruchomić w dwóch wersjach - w trybie demo i pełnej wersji. Ten ostatni zapewnia Fruit Cocktail 2 paytable zakłady na prawdziwe pieniądze. Gracz musi wybrać tryb zgodnie ze swoimi możliwościami i preferencjami. Po uruchomieniu automatu otworzy się pole z 5 bębnami. Przechodzi przez nie 9 aktywnych linii, których liczbę można wybrać według własnego uznania.

Na każdym z nich możesz stworzyć zwycięską kombinację kilku symboli o następujących kursach:

  • jeżyny - do 5000;
  • pomarańczowy - do 500;
  • jabłka - 200;
  • banany - do 100.

Oprócz nich są gruszki, cytryny i arbuzy, które dają szanse 50, 20 i 10.

RTP w automacie Fruit Cocktail 2 - 98%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Fruit Cocktail 2
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top