Gnome Gnome

Gnome - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Gnome
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Gnome win Istotą gry Gnome, stworzonej przez Igrosoft, jest wydobywanie diamentów na boisku za pomocą obracających się bębnów. Graczowi pomoże stary gnom, który jest głównym bohaterem automatu wideo. Połączenie kilku identycznych klejnotów pozwala wygrać w slocie Gnome, zwielokrotniając zakład nawet 5000 razy.

Oprócz dość dużego mnożnika, użytkownicy znajdą również kilka hojnych bonusów. Obejmują one grę ryzyka i rundę dwupoziomową. Aby je aktywować, twórcy udostępnili specjalny symbol bonusu. Zarówno wersja demo, jak i pełnoprawna gra są dostępne dla wszystkich graczy.

Oznaczenie symbolu

Video slot umożliwia tworzenie kombinacji nagród z drogich i nisko płatnych ikon. Okrągły ryzykowny gnom Oprócz nich w automacie Gnome uczestniczą ikony ze specjalnymi funkcjami. Rozproszenie jest obrazem wagonika, a portret krasnoluda jest używany jako dziki symbol.

W tym przypadku dziki symbol nie tylko zastępuje inne obrazy, ale jest również w stanie samodzielnie tworzyć kombinacje, zapewniając wysoki współczynnik. Oprócz tego kilka podstawowych obrazów jest uważanych za drogie:

  • logo slotu;
  • parasol;
  • kilof;
  • kask.

Mniej wartościowa jest lampa naftowa, kowadło i młot kowalski. Wszystkie z nich są w stanie tworzyć płatne sekwencje.

Gra bonusowa

Gnome bonus Gra w Gnome online stanie się bardziej interesująca, jeśli zaczniesz rundy bonusowe. Dwupoziomowa gra bonusowa ujawnia ukryte zakątki skarbów. Aby się tam dostać, musisz zebrać od 3 do 5 wagoników. Następnie bohater od razu trafia w nowe miejsce, w którym znajdują się żelazne wozy. Każdy z nich zawiera ukryte elementy.

Gnom musi po kolei odwracać kontenery. Jeśli trafi się drogi kryształ, postać otrzymuje nagrody. Runda kończy się, gdy gracz otworzy wózek kopalniany z ziemią. Gracz przechodzi na kolejny poziom po otwarciu wszystkich wagoników, w których znajdują się kryształy.

Super gra zaczyna się od wybrania jednej z dwóch skrzyń. Nagroda jest przyznawana za zawartość skarbu. Możesz więc zarobić od 50 do 500 monet. Jeśli chodzi o grę w podwojeniu, warunki są proste. Po udanym obrocie gracz ma okazję pokonać rozdającego kartami.

Rozgrywka

Automat wideo jest uniwersalny. Każdy gracz może grać za darmo w trybie demonstracyjnym lub w gnome-symbols table wybierz pełną wersję z realnymi kursami. Zanim zaczniesz kręcić na 5 bębnach, powinieneś zapoznać się z kursami:

  • młot kowalski - do × 10;
  • kowadło - do × 20;
  • lampa naftowa - do × 50;
  • kask - do × 100;
  • kilof - do × 200;
  • parasolka - do × 500;

Logo i dziki symbol mają wyższą wartość. Możesz tworzyć sekwencje symboli w grze na 9 aktywnych liniach. Ich liczbę można regulować. Ponadto przed rozpoczęciem spinów musisz ustawić wielkość zakładu za pomocą przycisku ZAKŁAD.

Procent zwrotu z gniazda Gnome (RTP) - 96,4%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Gnome
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top