Island Island

Island - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Island
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Island win Fabuła gry Island oparta jest na przygodach Robinsona, który znalazł się na bezludnej wyspie. Podobnie jak inne rozwiązania Igrosoft, ten automat wideo jest stworzony w stylu kreskówkowym z jasnym designem. W podstawowym trybie gry wypadają symbole podstawowe i specjalne, które uruchamiają kilka bonusów.

Główną rundą bonusową automatu Island jest tematyczna gra bonusowa. Oprócz tego możesz dostać się na drugi poziom tego bonusu i rozpocząć grę za podwojenie. Najpierw możesz ocenić wszystkie zalety gry w trybie demo, a następnie przejść do stawek rzeczywistych.

Oznaczenie symbolu

Istnieje kilka symboli specjalnych oraz grupa Island - bonus podstawowe ikony. Te ostatnie mają różne współczynniki i tworzą łańcuchy nagród. Należą do nich koło ratunkowe, butelka, puszka, mewa, kierownica, żółw i logo.

Wyspa Gra polega na tworzeniu zwycięskich kombinacji ze wskazanych obrazków. Szanse na takie ikony są sumowane i zapisywane na koncie gry. Na szczególną uwagę zasługują bonusy i dzikie symbole. Rolę pierwszego odgrywa obraz wyspy, a drugiego przedstawia delfina. Miej oko na specjalne zdjęcia, aby otworzyć bonusy.

Gra bonusowa

Każdy, kto chce grać na pieniądze na wyspie, powinien zapoznać się z warunkami uruchamiania trybów bonusowych. Możesz liczyć na wzrost płatności po pojawieniu się 3 lub więcej symboli z wyspą. W tym momencie rozpoczyna się tematyczna runda bonusowa.

Gra z ryzykiem na wyspie Główny bohater automatu pojawi się na dodatkowym ekranie, żeglując łodzią. Jego głównym zadaniem jest przedostanie się na wyspę. Do kontroli możesz użyć klawiszy, które regulują liczbę aktywnych pasm. Pomogą Ci wybrać kierunek z 5 możliwych ścieżek.

Za każdy poprawnie wybrany kierunek otrzymujesz nagrodę. Jeśli bohater trafi rekiny, runda bonusowa się kończy. Po pomyślnym ukończeniu tej rundy możesz przejść do gry super-bonusowej. Tryb bonusowy pozwala wygrać dodatkowe nagrody na wyspie.

Aby otrzymać nagrodę w tej grze, musisz wybrać 1 z kilku kawałków mięsa. Bonus się kończy, jeśli postać wpadnie w pułapkę. Podczas gry z ryzykiem musisz odgadnąć stronę przewróconej monety (orła lub reszka). Rozpoczyna się po udanym obrocie za pomocą przycisku Zakład.

Rozgrywka

Kręcenie bębnami w grze wcale nie jest trudne. Cała rozgrywka opiera się na 5 bębnach, na których Island (Island) paytable działa do 9 aktywnych linii. Każdy z nich może tworzyć kombinację nagród z kilku identycznych ikon.

Sterowanie jest tutaj standardowe, więc nawet początkujący poradzi sobie z grą. Przycisk Start uruchamia bębny, a zakłady i linie z numerami pozwalają skonfigurować główne parametry. Okno pomocy zawiera tabelę wypłat, która zawiera następujące informacje:

  • butelka i mewa - mnożniki do 10 i 20;
  • kierownica i puszka - do 100 i 50 sztuk;
  • koło ratunkowe i żółw - do 500 i 200.

Logo automatu i dziki symbol mają jeszcze większe mnożniki - 5000 i 2000.

Procent zwrotu (RTP) w slocie Island wynosi 96,71%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Island
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top