Keks Keks

Keks - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Keks
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Babeczka (Kolobok) win Gra Keks jest całkowicie poświęcona znanej historii o Kolobok. Specjaliści Igrosoft stworzyli odpowiedni projekt i wyselekcjonowali zdjęcia różnych przedmiotów wróżkowych jako symboli. Są tutaj zarówno podstawowe, jak i specjalne zdjęcia.

Video slot charakteryzuje się również obecnością gry do podwojenia, bonusu i super-bonusowej rundy. Interfejs jest dość prosty, a panel sterowania zawiera intuicyjne przyciski. Korzystając z automatu Keks, możesz wygrać maksymalną nagrodę w wysokości 675 000 monet.

Oznaczenie symbolu

Wybrany temat podkreślają oryginalne symbole, które oznaczają atrybuty z rosyjskich bajek. Podstawowe ikony są przedstawiane jako obrazy:

 • samowar; Babeczka (Kolobok) - bonus
 • gliniany garnek;
 • czarny kotek;
 • akordeony;
 • balalaikas;
 • bułeczki;
 • wałki do ciasta.

Każde z tych zdjęć można zobaczyć w sekcji Pomoc (tabela wypłat). Tutaj możesz nie tylko dokładnie zbadać sam obraz, ale także dowiedzieć się o jego współczynniku. Ta wartość jest używana podczas obliczania nagród.

Kolejna grupa ikon automatów składa się z pieca i bułki. Te dwa symbole mają specjalne cechy, które zwiększają Twoje szanse na wygraną. Człowieka z piernika używa się jako dzikiego symbolu, a piec jest teraz dodatkową odznaką.

Gra bonusowa

Keks bonus round Rundy z nagrodami są dostępne dla użytkowników w wersji demonstracyjnej Keks oraz w pełnej wersji. Najpierw użytkownik powinien aktywować grę bonusową. Aby to zrobić, musisz złapać 3 lub więcej symboli z wizerunkiem pieca w dowolnym miejscu na polu.

W efekcie w dodatkowym oknie pojawi się babcia i 5 piekarników zamkniętych pokrywkami. Gracz musi otworzyć piece i znaleźć tam jedzenie lub kolobok. W takim przypadku otrzymuje nagrodę. Jeśli za osłoną pojawi się dym, gra bonusowa się kończy. Aby sterować w tym trybie, użyj przycisków z napisami Line1-9.

Brak dymu we wszystkich 5 piecach oznacza przejście do trybu super bonusu. Użytkownik musi wybrać odpowiednią tuleję za pomocą tych samych klawiszy, które były używane w trybie nagród. W tej rundzie użytkownik może wygrać od 50 do 500 monet w Keks. Pojawienie się wilka za krzakiem oznacza koniec rundy.

Rozgrywka

Na ekranie automatu wideo zobaczysz 5 bębnów z 9 aktywnymi liniami. Aktywne paski Keks (Kolobok) paytable służą do tworzenia kombinacji nagród. Gracz musi zdecydować o ich liczbie, używając przycisków linii z odpowiednimi numerami.

Aby zmienić wielkość zakładu, użyj przycisku Zakład. Przycisk uruchamiający tryb automatyczny pomaga uprościć ustawienie podstawowych parametrów po każdym obrocie. W tym trybie bębny obracają się automatycznie z wartościami już ustawionymi przez gracza. Jeśli gracz zebrał udaną kombinację, otrzymuje nagrodę. Jego wysokość zależy od wielkości zakładu i kursów na zwycięskie symbole:

 • gliniany garnek - do 500 monet;
 • czarny kotek - do 5000 monet;
 • samowar - do 100 monet;
 • bałałajka - do 100 monet.

Bajgle, akordeon i wałek do ciasta są mniej ważne - dodają odpowiednio 50, 20 i 10 monet.

RTP w slocie Keks wynosi 96,2%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Keks
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top