Resident Resident

Resident - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Resident
Producent: Igrosoft
RTP: 95.00%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Resident rezident Sercem tego ekscytującego automatu Resident jest szpiegowska przygoda ze zwiadowcą w roli głównej. W procesie rotacji używane są podstawowe ikony i symbole specjalne, które reprezentują atrybuty życia zwiadowcy.

Ponadto możesz grać w Resident z bonusami. Video slot oferuje dwupoziomową rundę nagród z otwieranymi sejfami i grą ryzyka. Wszystko to jest dostępne dla użytkowników na boisku o standardowym formacie.

Oznaczenie symbolu

Aby otrzymać hojne nagrody, musisz nie tylko znać zasady gry, ale także sprawdzić listę symboli wideo Resident bonus gniazdo. Użyte tutaj ikony to obrazy przedmiotów bezpośrednio związanych z życiem szpiega.

Podstawowe symbole i specjalne obrazki pomogą Ci wygrać w Resident. Ta ostatnia kategoria ma szczególne cechy. Obejmuje to dziką gaśnicę i dodatkowe zdjęcie - sejf.

W kategorii zdjęć podstawowych znajdują się medale, książki, maski przeciwgazowe, pistolety, karabiny maszynowe, złote monety, szelki. Główną różnicą między tymi dwiema kategoriami symboli jest ich przeznaczenie. Podstawowe tylko tworzą kombinacje bonusowe, podczas gdy specjalne mogą zastąpić inne symbole i otworzyć tryby bonusowe.

Gra bonusowa

Bonusowa runda dla mieszkańców Gra Resident zapewnia 2 opcje dodatków, aby zwiększyć szanse na wygraną. Oryginalna runda dupleksowa jest uruchamiana przez ikonę sejfu. Co najmniej 3 z tych symboli muszą pojawić się na polu. Jeśli ten warunek został spełniony, to główny bohater przenosi się do bunkra.

Istnieją 4 sejfy, które należy otwierać w dowolnej kolejności. Gniazda mogą zawierać specjalne przedmioty, które są niezbędne dla szpiega. Mają różne wartości. Tryb kończy się w przypadku uderzenia dynamitu. Drugi poziom gry rozgrywa się na tle cel więziennych.

Zadaniem gracza jest wybranie jednych z dwojga drzwi. Jeśli radiooperator Kat pojawi się za drzwiami, gracz otrzymuje super nagrodę. Jeśli pojawi się strażnik, użytkownik zostanie przeniesiony do trybu głównego. Podczas podstawowych spinów możesz także otworzyć grę w celu podwojenia. Aby to zrobić, musisz zebrać kombinację nagród.

Rozgrywka

Doświadczonym graczom nie będzie trudno uruchomić automat wideo, ale początkujący powinni spojrzeć na tabelę wypłat. Tutaj Resident table wskazane są główne współczynniki symboli, które są brane pod uwagę przy obliczaniu wypłat wraz z aktualną wielkością zakładu.

Najwięcej przyniosą złota moneta i gaśnica - ich maksymalny koszt to odpowiednio 5000 i 2000. Średnie wypłaty przyniosą pasy naramienne, karabin maszynowy i medal. Ich współczynniki sięgają 100, 500 i 200. Pistolety, książki i maski przeciwgazowe przyniosą nie więcej niż 50.

Przed rozpoczęciem spinów warto ustawić wielkość zakładu i liczbę linii. W grze jest 9 aktywnych linii i 5 bębnów. Aby uprościć ustawienia, możesz wybrać tryb automatycznego przewijania.

Procent zwrotu (RTP) w gnieździe rezydenta wynosi 94%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Resident
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top