Rock Climber Rock Climber

Rock Climber - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Rock Climber
Producent: Igrosoft
RTP: 95.53%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 9/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: -

Rock Climber - WinVideo slot Rock Climber firmy Igrosoft to idealna opcja dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w wirtualnej wspinaczce górskiej i zdobyć hojne nagrody. Możesz to zrobić za darmo i bez rejestracji lub po realnych stawkach.

Do gry przeznaczone jest standardowe pole gry z symbolami z kreskówek. Automat jest stworzony w formacie "jednorękiego bandyty", posiada grę premiową i specjalne symbole. Dla szczególnie ryzykownych użytkowników twórcy automatu Rock Climber przygotowali grę z ryzykiem.

Oznaczenie symboli

Aby przyjrzeć się bliżej cechom automatu, zdecydowanie powinieneś przestudiować symbole. Ponieważ onaPremia za wspinaczkę jest głównym elementem automatu. W takim przypadku na ekranie można zobaczyć 7 podstawowych symboli, które tworzą płatne kombinacje, oraz 2 obrazy ze specjalnymi funkcjami.

Hak linowy działa jako symbol bonusowy, który odblokowuje rundy bonusowe w Rock Climber. Kolejną specjalną postacią jest flaga. Jest używany jako dziki symbol, więc może zastąpić każdą podstawową ikonę.

Podstawowe zdjęcia obejmują:

  • plecak;
  • czapka;
  • czekan;
  • namiot;
  • buty;
  • kurtka.

Możesz dowiedzieć się więcej o tych symbolach w tabeli wypłat. Oto wszystkie informacje o kursach.

Gra bonusowa

Rock Climber Risk GameVideo slot jest wyposażony w tematyczną rundę nagród o nazwie „Tros”. Dodatek aktywuje się po wylądowaniu na polu od 3 do 5 obrazów haka z liną. Mogą wypadać na dowolnych komórkach.

Wielkość nagrody zależy od liczby ikon bonusowych, które pojawiają się na polu. Głównym zadaniem użytkownika w tej rundzie jest wyniesienie głównego bohatera na szczyt góry. W tym miejscu musi ustawić swój sztandar.

W trakcie trybu nagród wystarczy wybrać jeden z prezentowanych kabli. Wyboru można dokonać za pomocą przycisków regulujących ilość wierszy. Jeśli podczas wspinaczki wspinacz wpadnie do jaskini Wielkiej Stopy, runda się kończy.

Możesz także wygrać duże nagrody w Rock Climber w podwójnej grze. Runda rozpoczyna się po kliknięciu przycisku Zakład. Stawką będą monety wygrane podczas spinu. Gracz musi odgadnąć kartę, która będzie wyższa niż karta rozdającego. W przypadku zwycięstwa wygrane są podwajane. W przypadku porażki wszystkie monety przepadają.

Proces gry

Grę warto rozpocząć od ustawienia żądanej wielkości zakładu oraz liczby aktywnych linii. W tym celu sąRock Climber - Tabela wypłat specjalne przyciski umieszczone na panelu sterowania. Liczba aktywnych linii waha się od 1 do 9, a rolek jest tylko 5.

Przycisk Zakład umożliwia dostosowanie stawki, a także rozpoczyna grę z ryzykiem. Aby zobaczyć proporcje symboli, kliknij Pomoc. Podane tutaj informacje wyglądają mniej więcej tak:

  • plecak - do × 100;
  • czekan - × 2, × 3, × 10;
  • kapelusz - × 3, × 5, × 20;
  • buty - × 5, × 10, × 50.

Płatek śniegu (do 5000), kurtka (do 200) i namiot (do 500) mają wyższy koszt.

Procent zwrotu (RTP) w slocie Rock Climber wynosi 96,7%.

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Rock Climber
Wszystkie gry producenta Igrosoft
Back to top