Artemis vs Medusa Artemis vs Medusa

Artemis vs Medusa - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Artemis vs Medusa
Producent: Quickspin
RTP: 96.17%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 1024/5
Maks. wygrała: 5288
Funkcje: 243 Ways Darmowe spiny Sticky Wilds

Artemis vs Medusa win Automat Artemis vs Medusa firmy Quickspin został stworzony dla graczy, którzy są fanami starożytnych legend i mitów. Warto zaznaczyć, że prezentowany latem 2020 roku produkt okazał się bardzo spektakularny i opłacalny w przyszłości. Stopa zwrotu w nim wynosi 96,12%. Ale zanim przejdziemy do zakładów na prawdziwe pieniądze, zalecamy wypróbowanie gry demo na Artemis vs Medusa - aby dowiedzieć się więcej o zasadach.

Recenzja gry Artemis vs Medusa

Zgodnie z fabułą automatu, gracze będą świadkami bitwy między dwoma bohaterami - Meduzą i Artemidą. A nawet to Artemida vs Medusa bonus ciekawe podejście do tematu nie jest główną cechą, ponieważ struktura jest jeszcze bardziej interesująca.

Samo boisko jest małe, umieszczone pośrodku ekranu, na tle krajobrazu z górami. Format to 4x5, nie ma standardowych linii wygrywających, jest tylko 1024 opcji zestawiania kombinacji nagród. Zakres zakładów wynosi 0,2-100 kredytów, które szczególnie odnoszący sukcesy gracze mogą zmaksymalizować 5288 razy.

Jak grać na automacie Artemis vs Medusa

Artemida vs Medusa symbole bonusowe Pomimo całej ekskluzywności maszyny, rozgrywka Artemis vs Medusa wcale nie jest trudna. Najpierw gracze muszą wybrać odpowiednią kwotę zakładu, a następnie rozpocząć spiny w trybie ręcznym lub automatycznym. I na koniec poczekaj, aż zostaną wykonane kombinacje z opcji oferowanych w tabeli wypłat.

Jeśli chodzi o opcje bonusowe, jest tutaj kilka z nich:

  • pierwszy - drop specjalnych monet Monster Bounty, za które można otrzymać stałe nagrody i przepustkę do rundy z darmowymi spinami;
  • druga - nieograniczone darmowe spiny bitewne, które aktywują bitwę między kluczowymi postaciami, pod warunkiem, że symbole Scatter pojawią się na 2, 3, 4 lub 5 bębnie.

Maksymalna liczba darmowych spinów w rundzie bonusowej to 15. Ale ta kwota wystarczy, aby wygrać duże kwoty. Bitwa między bohaterami zapowiada się również bardzo opłacalnie dla hazardzistów, gdyż w jej trakcie działa specjalny licznik regulujący wysokość nagród.

Tabela wypłat

  • niebieskie i turkusowe kamienie - x0,2/0,4/1; Artemis vs Medusa paytable
  • zielony i fioletowy - x0,25/0,5/2;
  • pomarańczowy i żółty - x0,5/1/2;
  • bohater z zielonymi piórami - x0,5/1/2,5;
  • orzeł - x0,5/1/4;
  • człowiek-bawół - x0,75/2/5;
  • meduza - x1,5/4/15;
  • Artemida - x2/8/25.

RTP - 96,12%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Artemis vs Medusa
Wszystkie gry producenta Quickspin
Back to top