Buffalo Power Hold and Win Buffalo Power Hold and Win

Buffalo Power Hold and Win - Automat

Opinie graczy
(4 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4.75/5

Opis

Nazwa gniazda: Buffalo Power Hold and Win
Producent: Playson
RTP: 95.04%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 1187
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Buffalo Power Hold and Win win Automat Buffalo Power Hold and Win został wydany przez markę Playson 6 sierpnia 2020 r. Jest to stylowo zaprojektowany produkt hazardowy ze standardową strukturą, prostymi zasadami i dobrą stopą zwrotu 95,04%. Możesz grać w demo Buffalo Power Hold and Win na naszej stronie internetowej bez ograniczeń czasowych. Zwracamy uwagę nie tylko na szczegółową recenzję i możliwość przetestowania oprogramowania, ale także wybór niezawodnych kasyn online, w których grają na prawdziwe pieniądze.

Buffalo Power Hold and Win Slot Review

Fabuła automatu jest oryginalna - kluczowymi postaciami są tu dzikie zwierzęta, które są gotowe pomóc hazardzistom Buffalo Power Hold and Wygraj zwycięską kombinację trafił duży jackpot. Oczywiście wirtualnie, ale poczynania graczy muszą być realne - to oni muszą zdecydować o wysokości zakładu (0,2-100 kredytów na spin), wybrać tryb rotacji (ręczny/automatyczny), wprawić w ruch bębny i czekać, aż identyczne obrazy się dopasują. Oznacza to tworzenie płatnych kombinacji na 20 stale aktywnych liniach. Maksymalna wygrana to 500 zakładów początkowych. Jest płatny, gdy 5 ikon z żubrem pasuje w jednej linii.

Jak grać w automacie Buffalo Power Hold and Win

Buffalo Power Hold and Win special characters Jak widać, rozgrywka w Buffalo Power Hold and Win jest prosta i nieskomplikowana. Struktura automatu jest również tradycyjna - pole gry znajduje się pośrodku na tle krajobrazu z kamieniami, a pod nim znajduje się panel sterowania z przyciskami do regulacji obrotów.

Jeśli chodzi o premie, pod tym względem jest ich mnóstwo:

  • darmowe spiny (od 3 do 8) są przyznawane, gdy na boisku pojawi się obraz z kamieniem;
  • bawół działa jako dziki zamiennik, który w rundzie z darmowymi spinami ma dodatkowy mnożnik x2;
  • symbol z monetą aktywuje grę premiową, w której użytkownicy mogą natknąć się na respiny i tak zwane „lepkie” ikony, które są płatne drożej niż zwykle.

Również w tej rundzie nagród losowane są jednocześnie 4 statyczne jackpoty. I tutaj możesz również złapać dodatkowy mnożnik wygranej x10.

Tabela wypłat

  • J, Q, K, A - х0,25/0,5/2,5; Buffalo Power Hold and Win paytable
  • wilk - х0,25/1,25/5;
  • orzeł - x0,25/1,5/7,5;
  • puma - x0,25/2/10;
  • niedźwiedź - x0,75/2,5/12,5;
  • bizon - x5/20/50/150/500.

RTP - 95,04%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Buffalo Power Hold and Win
Wszystkie gry producenta Playson
Back to top