Macau High Roller Macau High Roller

Macau High Roller - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Macau High Roller
Producent: iSoftBet
RTP: 95.88%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 2000
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Macau Hight Roller Automat do gry Macau Hight Roller został stworzony przez iSoftBet, aby gracze mogli w pełni doświadczyć atmosfery kasyna i otrzymać duże wypłaty. Obrazy koła ruletki, tradycyjne nominały kart, samochody i inne atrybuty przywodzące na myśl luksus są tutaj używane jako symbole. Procent zwrotu jest ogłoszony na 95,88%, a teraz możesz spróbować zagrać w demo w Macau High Roller na naszej stronie internetowej, aby poznać jeszcze więcej przydatnych sztuczek.

Recenzja automatu Makau High Roller

Ponieważ ten automat jest przeznaczony dla legendarnego miasta kasyn, fani hazardu powinni poczuć się tutaj w Macau Hight Roller high stakes swobodnie. Tutaj musisz zrobić wszystko tak samo, jak goście prawdziwych sal hazardowych z automatami do gier. Mianowicie:

 • określić wielkość zakładu (0,01-15 kredytów);
 • rozpocznij obroty - do wyboru ręcznie lub automatycznie;
 • poczekaj na dopasowanie w 10 aktywnych liniach płatnych kombinacji.

Maksymalna wygrana jednego w tym przypadku to 2000 zakładów początkowych. Jest wydawany, gdy na boisku pojawia się 5 zdjęć kobiety ze szklanką.

Jak grać w automacie Macau High Roller

Okrągły specjalny okrągły Macau Hight Roller Rozgrywka w Macau High Roller nie sprawia żadnych trudności, ponieważ struktura automatu jest prosta i zrozumiała nawet dla początkującego gracza. Cały ekran zajmuje boisko z 5 rolkami. Poniżej znajduje się panel kontrolny z rzędem klawiszy do ustawiania obrotów.

Jeśli chodzi o bonusy, tutaj jest ich wystarczająco dużo:

 • darmowe spiny (10-15) są uruchamiane po upuszczeniu 3-5 obrazów z Golden Case;
 • podczas tych darmowych spinów na polu mogą pojawić się zdjęcia z żetonami, którym przypisano nominał, który pomnaża wygrane;
 • Macau Spin Bonus - działa w regularnych spinach, zbierając żetony z pola i przekazując kwotę odpowiadającą ich wartości nominalnej na konto jako nagrodę;
 • High Roller Bet - aktywacja gry ze zwiększonymi stawkami z wydaniem 3 dodatkowych respinów pod warunkiem, że całe pole podczas tej rundy jest pokryte samymi żetonami.

Ostatni bonus można aktywować według własnego uznania. Jeśli gracz nie jest zadowolony z gry ze zwykłymi stawkami, możesz włączyć opcję zwiększonych zakładów w ustawieniach.

Tabela wypłat

 • J, Q, K, A - х5/25/100;
 • koło ruletki, karty do gry - x20/100/500;
 • samochód sportowy - x30/150/1000;
 • dama ze szklanką - х5/50/200/2000.

RTP - 95,88%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Macau High Roller
Wszystkie gry producenta iSoftBet
Back to top