The Legend of Hercules The Legend of Hercules

The Legend of Hercules - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: The Legend of Hercules
Producent: Stakelogic
RTP: 95.05%
Zmienność: Niska zmienność
Linie / Bębny: 30/5
Maks. wygrała: x10 000
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Legenda Herkulesa Automat Chance Machine 20 to nowy produkt producenta oprogramowania hazardowego Endorphina, wydany 17 września 2020 roku. Na pierwszy rzut oka wcale nie kojarzy się to z nowością i ekskluzywnością, ale ta opinia jest myląca, o czym świadczy obecność różnych opcji bonusowych i bardzo dobra stopa zwrotu - 96%.

Możesz spróbować zagrać w wersję demonstracyjną na Chance Machine 20 już teraz na naszej stronie internetowej. Tutaj, po przetestowaniu, możesz również znaleźć kasyno z tym automatem do gry na prawdziwe pieniądze.

Przegląd automatów Szansa na 20 automatów

Fabuła tego automatu nie może być nazwana oryginalną, ponieważ istnieje wiele innych przypadków, w których również The Legend of Hercules wygrywa są legendarne ikony BAR, dzwonki i inne atrybuty klasyków hazardu. Ale to w Chance Machine 20, według dewelopera, można łatwo wygrać dużą pulę. Co więcej, nie musisz być zawodowcem - wystarczy, że wybierzesz odpowiednią wielkość zakładu w zakresie 0,1-10 kredytów, po uprzednim dostosowaniu nominałów monet. Potem pozostaje czekać na wylosowanie płatnych kombinacji na liniach - na boisku jest ich 20 z 5 bębnami i wszystkie są domyślnie używane w grze.

Jak grać w automacie Chance Machine 20

Gra ryzyka Legenda Herkulesa Ponieważ struktura automatu jest bardzo standardowa, rozgrywka w Chance Machine 20 jest również bardzo prosta i nieskomplikowana. Przycisk do uruchamiania spinów znajduje się po prawej stronie bębnów, w prawym dolnym rogu znajduje się funkcjonalność umożliwiająca wybór nominału monet i wielkości zakładu. W lewym dolnym rogu znajduje się menu, w którym możesz dostosować efekty dźwiękowe, wybrać język interfejsu, wyświetlić statystyki gry i aktywować tryb automatycznych spinów. W lewym górnym rogu znajduje się przycisk do wyświetlania tabeli wypłat na polu, na której są wyszczególnione wszystkie zasady i kursy.

Bonusy na automatach obejmują symbole Scatter i Wild. Pierwsza nie jest związana z liniami wypłat i zapewnia stałe nagrody. Drugi zastępuje brakujące ikony na bębnach i uzupełnia kombinacje do najbardziej dochodowych.

Między innymi w Chance Machine 20 możesz dodatkowo podwoić otrzymane nagrody w grze ryzyka. Aby to zrobić, wystarczy zgodzić się na podjęcie ryzyka po udanym spinie i wybrać spośród oferowanych kart tę, która będzie wyższa przy wartości nominalnej.

Tabela wypłat

  • pojedynczy złoty Scatter - x4; The Legend of Herkules paytable
  • srebrny podwójny punkt rozproszenia - x6/x4/x20;
  • symbole w postaci kolorów kart - x0,1/x0,3/1;
  • BAR - х0,2/0,5/2;
  • liść koniczyny, dzwonek - x0,4/1/5;
  • siedem - x0,1/x0,5/x2/x30.

RTP - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do The Legend of Hercules
Wszystkie gry producenta Stakelogic
Back to top