Chance Machine 20 Chance Machine 20

Chance Machine 20 - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Chance Machine 20
Producent: Endorphina
RTP: 96.00%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 20/5
Maks. wygrała: 3000
Funkcje: Expanding Wilds

Maszyna szansy 20 win Automat Chance Machine 20 to nowy produkt producenta oprogramowania hazardowego Endorphina, wydany 17 września 2020 roku. Na pierwszy rzut oka wcale nie kojarzy się to z nowością i ekskluzywnością, ale ta opinia jest myląca, o czym świadczy obecność różnych opcji bonusowych i bardzo dobra stopa zwrotu - 96%.

Możesz spróbować zagrać w wersję demonstracyjną na Chance Machine 20 już teraz na naszej stronie internetowej. Tutaj, po przetestowaniu, możesz również znaleźć kasyno z tym automatem do gry na prawdziwe pieniądze.

Przegląd automatów Szansa na 20 automatów

Fabuła tego automatu nie może być nazwana oryginalną, ponieważ istnieje wiele innych przypadków, w których również Symbol bonusowy Chance Machine 20 są legendarne ikony BAR, dzwonki i inne atrybuty klasyków hazardu. Ale to w Chance Machine 20, według dewelopera, można łatwo wygrać dużą pulę. Co więcej, nie musisz być zawodowcem - wystarczy, że wybierzesz odpowiednią wielkość zakładu w zakresie 0,1-10 kredytów, po uprzednim dostosowaniu nominałów monet. Potem pozostaje czekać na wylosowanie płatnych kombinacji na liniach - na boisku jest ich 20 z 5 bębnami i wszystkie są domyślnie używane w grze.

Jak grać w automacie Chance Machine 20

Gra hazardowa Chance Machine 20 Ponieważ struktura automatu jest bardzo standardowa, rozgrywka w Chance Machine 20 jest również bardzo prosta i nieskomplikowana. Przycisk do uruchamiania spinów znajduje się po prawej stronie bębnów, w prawym dolnym rogu znajduje się funkcjonalność umożliwiająca wybór nominału monet i wielkości zakładu. W lewym dolnym rogu znajduje się menu, w którym możesz dostosować efekty dźwiękowe, wybrać język interfejsu, wyświetlić statystyki gry i aktywować tryb automatycznych spinów. W lewym górnym rogu znajduje się przycisk do wyświetlania tabeli wypłat na polu, na której są wyszczególnione wszystkie zasady i kursy.

Bonusy na automatach obejmują symbole Scatter i Wild. Pierwsza nie jest związana z liniami wypłat i zapewnia stałe nagrody. Drugi zastępuje brakujące ikony na bębnach i uzupełnia kombinacje do najbardziej dochodowych.

Między innymi w Chance Machine 20 możesz dodatkowo podwoić otrzymane nagrody w grze ryzyka. Aby to zrobić, wystarczy zgodzić się na podjęcie ryzyka po udanym spinie i wybrać spośród oferowanych kart tę, która będzie wyższa przy wartości nominalnej.

Tabela wypłat

  • złoty pojedynczy punkt rozproszony - x4; Chance Machine 20 paytable
  • srebrny podwójny punkt rozproszenia - x6/x4/x20;
  • symbole w postaci kolorów kart - x0,1/x0,3/1;
  • BAR - х0,2/0,5/2;
  • liść koniczyny, dzwonek - x0,4/1/5;
  • siedem - x0,1/x0,5/x2/x30.

RTP - 96%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Chance Machine 20
Wszystkie gry producenta Endorphina
Back to top