Reactoonz 2 Reactoonz 2

Reactoonz 2 - Automat

Opinie graczy
(1 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
5/5

Opis

Nazwa gniazda: Reactoonz 2
Producent: Play'n GO
RTP: 96.20%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 7/7
Maks. wygrała: 5083
Funkcje: Expanding Wilds Sticky Wilds

Ekran powitalny Reactoonz 2 Automat do gier Reactoonz 2 to jesienny hit marki Play'n'Go, poświęcony zabawnym, kolorowym potworom. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z kolekcją oprogramowania tego producenta, warto wyjaśnić, że jest to druga wersja automatu o tej samej nazwie, który w swoim czasie zdołał podbić wielu graczy. Ale tylko z jeszcze bardziej lukratywnymi bonusami i doskonałymi perspektywami na wygraną.

Możesz bezpłatnie zagrać w demo w Reactoonz 2 na naszej stronie internetowej. Tutaj możesz również znaleźć najlepsze kasyna online dla zakładów na prawdziwe pieniądze.

Recenzja slotu Reactoonz 2

Fabuła tego slotu jest podobna do tej, którą producent wybrał dla pierwszej wersji Reactoonz. W związku z tym Reactoonz 2 win postanowiono niczego nie zmieniać, ponieważ graczom najwyraźniej podobały się dziwaczne postacie odpowiedzialne za tworzenie płatnych kombinacji na boisku.

Wprowadzono tutaj pewne poprawki pod względem projektu i funkcjonalności. Na przykład fakt, że same ikony są rysowane wyraźniej, a panel sterowania wygląda teraz trochę bardziej kompaktowo. Zakres zakładów to nadal 0,2-1 kredytów, a maksymalna kwota, jaką można wygrać, zbierając tylko jedną, ale najdroższą kombinację w jednym spinie, to 100 zakładów początkowych. W maszynie nie ma tradycyjnych bębnów na boisku, a także linii wygrywających, a same kombinacje są tworzone przez typy klastrów - kombinacje tych samych symboli w różnych miejscach na ekranie.

Jak grać na automacie Reactoonz 2

Reactoonz 2 znaki specjalne Pomimo wizualnej progresywności, rozgrywka w Reactoonz 2 jest prosta i nieskomplikowana - na początku gracze muszą określić wielkość zakładu, a następnie wybrać tryb startu spinowego (ręczny/automatyczny). Gdy ikony zostaną wprawione w ruch, zaczynają spadać z góry na dół na ekranie i znikają po zgrupowaniu.

Premie w tej warstwie to osobny temat, ponieważ jest ich tutaj zbyt wiele. Na przykład opcja „Kwantowy skok”, aktywowana po utworzeniu dowolnej kombinacji nagród, uruchamia jeszcze jedną z pięciu dodatkowych funkcji bonusowych w losowej kolejności:

  • zamienianie wielu ikon na polu w dzikie, czyli takie, które pozwalają uzupełniać kombinacje;
  • losowy wybór ikony na polu, aby zamienić kilka innych na podobne;
  • pojawienie się dzikiego symbolu na środku pola gry i tworzenie nowych płatnych kombinacji;
  • nagłe zniknięcie wszystkich jednookich potworów z ekranu i zaliczenie ich do zwycięskich;
  • rozwinięcie jednego z potworów o 3 komórki w różnych kierunkach, gdzie wybrana ikona dodatkowo wykonuje opcję dziką.

A nawet to nie wszystkie cechy Reactoonz 2. Szczególnie szczęśliwym graczom udaje się zdobyć jeszcze większe nagrody po pierwszym zwycięskim spinie. Dzieje się tak, gdy cztery identyczne obrazy wypadają jednocześnie w jednej komórce.

Tabela wypłat

  • smutne żółto-zielone jednookie potwory - x0.02-x0.6; Reactoonz 2 paytable
  • czerwone i fioletowe potwory - x0.03-x2;
  • kula naładowana elektrycznie - x0,1-x12;
  • pomarańczowo-zielone potwory z rogami na głowach - x0,12-x20;
  • fioletowy potwór z dwoma oczami i czerwonymi brwiami - x0,2-x100.

RTP - 96,2%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Reactoonz 2
Wszystkie gry producenta Play'n GO
Back to top