Beast of the Wealth Beast of the Wealth

Beast of the Wealth - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Beast of the Wealth
Producent: Play'n GO
RTP: 96.17%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 243/5
Maks. wygrała: 5000
Funkcje: 243 Ways

Bestia bogactwa zyskuje Automat do gier Beast of the Wealth to kolejny hit Play'n'Go, poświęcony kulturze Wschodu. Ten automat został wydany we wrześniu 2020 roku i od razu znalazł fanów wśród graczy. Co jest dość oczekiwane, ponieważ takie historie w kasynach online są zawsze odbierane ze szczególnym entuzjazmem.

Już teraz możesz spróbować zagrać w wersję demonstracyjną gry Beast of the Wealth na naszej stronie internetowej. Jest to wygodne - ćwicząc z wirtualnymi żetonami, możesz zapoznać się ze wszystkimi cechami i przemyśleć własną strategię obstawiania.

Recenzja automatu do gry Beast of the Wealth

Należy powiedzieć, że Beast of the Wealth to kolejny automat z serii „Wealth” dostawcy Play'n'Go, która jest już Beast of the Wealth został oceniony przez graczy. Struktura tutaj jest podobna do reszty produktów - na polu jest 5 bębnów, ikony są ułożone w 3 rzędy, a liczba linii nagród to 243. Chociaż lepiej byłoby nazywać je wariantami płatnych kombinacji.

Minimalny zakład to 1 kredyt, maksymalny to 100. Najwyższy mnożnik jest przypisany do obrazka z napisem Scatter, który oprócz wykonania dodatkowej opcji pozwala zwiększyć wpisowe gracza nawet 100 razy w jednym spinie.

Jak grać na automacie Beast of the Wealth

Darmowe obroty Beast of the Wealth Rozgrywka w Beast of the Wealth, podobnie jak jej struktura, jest prosta i nieskomplikowana. Na początku gry użytkownicy muszą wybrać odpowiednią wielkość zakładu, a następnie rozpocząć spiny, aby skomponować kombinacje nagród. To standardowy sposób na zdobycie nagrody, ale automat posiada również dodatkowe opcje, które zwiększają szanse na wygraną. Należą do nich:

 • pojawienie się symbolu Wild (gong), który może zastąpić inne ikony na bębnach, a tym samym kompletne kombinacje;
 • pojawienie się co najmniej trzech ikon yin-yang, które działają jako znak rozproszenia, który uruchamia darmowe spiny.

W tych darmowych spinach możesz dodatkowo wybrać odpowiednie opcje uruchamiania, pozostawiając poszczególne symbole - 118 jednostek obrazków z żółwiem, 108 z ptakiem, 98 z tygrysem, 88 ze smokiem, 88-118 ikon tajemniczego kilofa.

Właściwie to wszystko nie jest trudne. Główną cechą automatu jest możliwość wygrania jednego z czterech solidnych jackpotów. Są to nagrody łączne, których kwota rośnie proporcjonalnie do wielkości zakładów postawionych przez graczy.

Tabela wypłat

 • 9, 10 - х0,2/0,4/0,8; Beast of the Wealth paytable
 • J - x0,2/0,6/1,2;
 • Q, K - х0,4/0,8/1,6;
 • A - x0,6/1/2;
 • zielona maska ​​- x0,6/1,2/4;
 • maska ​​ptaka - x0,8/1,6/6;
 • maska ​​tygrysa - x1/2/10;
 • maska ​​smoka - x2/4/20;
 • Dziki - х2/4/20;
 • Rozproszenie - x10/20/100.

RTP - 96,17%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Beast of the Wealth
Wszystkie gry producenta Play'n GO
Back to top