Star Bounty Star Bounty

Star Bounty - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Star Bounty
Producent: Pragmatic Play
RTP: 96.61%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 4096/6
Maks. wygrała: x25 920
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Plac zabaw Star Bounty Automat Star Bounty to nowy produkt dewelopera Pragmatic Play z oryginalnym projektem i fabułą. Dedykowany jest do międzygalaktycznych przygód, w których każdy gracz może poczuć się jak prawdziwy bohater. Spróbuj zagrać w demo Star Bounty na naszej stronie i wybierz niezawodne kasyno online do obstawiania pieniędzy.

Przegląd slotu Star Bounty

Slot zapraszający na wirtualną podróż kosmiczną przyciąga użytkowników Interfejs Star Bounty nietypowy projekt i konstrukcja. Na polu jest 6 bębnów o strukturze plastra miodu, a także 4096 linii. Ale lepiej byłoby nazwać te ostatnie warianty tworzenia płatnych kombinacji.

Minimalny zakład w Star Bounty to 0,2 kredytu, maksymalny to 100. Najwyższe mnożniki są przypisane do ikon z dziewczyną i facetem - bohaterów, którzy mogą zwiększyć wpisowe graczy odpowiednio 20 i 30 razy w ciągu jednego obrotu.

Jak grać na automacie Star Bounty

Premie za nagrody za gwiazdy Interfejs automatu jest nietypowy, ale rozgrywka w Star Bounty jest niezwykle prosta i nieskomplikowana. Po zakończeniu ładowania wygaszacza ekranu musisz kliknąć w dowolnym miejscu ekranu, określić wysokość zakładu, klikając klawisze -/+, a następnie rozpocząć obroty za pomocą okrągłego przycisku ze strzałką. Po zatrzymaniu rotacji symboli na bębnach można utworzyć jedną lub więcej kombinacji z tych samych obrazów, za które płatności są automatycznie doliczane do salda.

Spójrzmy teraz na dodatkowe funkcje slotów:

  • Pocisk aktywuje się, gdy na ekranie pojawi się ikona z robotem (tylko na bębnach 2, 3, 4) - pozwala na skompletowanie kombinacji i posiada dodatkowy mnożnik x2 lub x3;
  • Tumble umożliwia usunięcie uruchomionych obrazów z pola gry i zastąpienie ich nowymi przed rozpoczęciem następnego spinu, aby uzyskać większą liczbę kombinacji nagród.

Warto również zauważyć, że automat ma darmowe spiny uruchamiane ikonami Free Spins, w których scattery stają się lepkie. Za każdy taki symbol przyznawany jest jeden respin. Możesz otrzymać maksymalnie 24.

Tabela wypłat

  • J, Q - х0,1/0,2/0,8/2; Star Bounty paytable
  • K, A - х0,2/0,4/1/3;
  • niebieskie i zielone amulety - x0,4/0,6/1,6/4;
  • fioletowo-czerwony - x0,8/1,2/3/6;
  • bohaterowie w niebieskich i czerwonych maskach - x1,2/2/4/10;
  • dziewczynka - x1,6/2,4/6/20;
  • facet - x2/15.04.30.

RTP - 96,6%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Star Bounty
Wszystkie gry producenta Pragmatic Play
Back to top