Super Boost Super Boost

Super Boost - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Super Boost
Producent: Relax Gaming
RTP: 96.25%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 40/5
Maks. wygrała: x17 643
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs Super Boost Automat Super Boost to nowość z września 2020 roku od Relax Gaming. Ta marka specjalizuje się w automatach o nietypowej konstrukcji i designie, więc ten slot poświęcony odległym galaktykom jest obowiązkowy dla każdego gracza. Aby rozpocząć, zalecamy wypróbowanie gry w Super Boost za darmo, uruchamiając ją w trybie demonstracyjnym na naszej stronie internetowej. Po przetestowaniu produktu możesz również wybrać tutaj odpowiednie kasyno online dla zakładów na prawdziwe pieniądze.

Recenzja automatu Super Boost

Na zewnątrz automat wygląda niesamowicie - 5 bębnów na boisku przypomina przezroczyste kolby, w których Super Boost win umieszczone ikony służące do tworzenia płatnych kombinacji. Do ich utworzenia jest 40 linii, maksymalna stawka to 50 kredytów, maksymalna 0,1. Im większy depozyt zostanie początkowo wybrany przez użytkownika, tym większa może być wygrana w wyniku obrotów.

Jak grać w automacie Super Boost

Rozgrywka Super Boost jest prosta, ale warto szczegółowo rozważyć wszystkie niuanse. Na początku gracze muszą określić odpowiednią wielkość zakładu w powyższym zakresie, następnie - tryb spin (ręczny lub automatyczny, gdzie dla każdego znajduje się osobny przycisk na panelu kontrolnym po prawej stronie bębnów). jeśli w wyniku obrotu na polu pojawi się jedna lub więcej kombinacji tych samych symboli, wygrane zostaną automatycznie dodane do salda.

Znaki specjalne Super Boost Jeśli chodzi o bonusy, należy zauważyć, że w automacie nie ma darmowych spinów ani oddzielnej rundy nagród. Ale jest tam dziki symbol z dodatkowymi mnożnikami, który w razie potrzeby pozwala na uzupełnienie płatnych kombinacji na bębnach. Chipsy to także możliwość uruchomienia tzw. Spinów kaskadowych oraz skali z rosnącymi mnożnikami. Znajduje się on po lewej stronie pola gry i pokazuje maksymalną wartość, o jaką można w danej chwili zwiększyć początkowy zakład gracza.

Tabela wypłat

  • 10, J, - х0,1/0,5/1; Super Boost paytable
  • Q, K, A - x0,2/1/1,5;
  • różowy trójkąt - x0,5/1,2/2,5;
  • pomarańczowy kwadrat - x0,8/1,5/3,5;
  • czerwony ośmiościan - x0,8/2/4;
  • fioletowa gwiazdka - x1/2,5/5;
  • żółta ośmioramienna gwiazda - x1,5/3,5/7,5;
  • logo z nazwą slotu - х3/10/50.

RTP - 95,25%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Super Boost
Wszystkie gry producenta Relax Gaming
Back to top