RaRaRa RaRaRa

RaRaRa - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5
RaRaRa

Opis

Nazwa gniazda: RaRaRa
Producent: Relax Gaming
RTP: 95.97%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 10/5
Maks. wygrała: 300
Funkcje: Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs RaRaRaRaRaRa to nowy automat od Relax Gaming. Gra hazardowa została wydana 7 października 2020 roku. Na aktywnych liniach wirtualnego automatu rozgrywa się temat cywilizacji starożytnego Egiptu.

Podczas kręcenia się bębnów na ekranie urządzenia pojawią się napisy poświęcone tematyce automatu: faraonowie, sfinksy, piramidy. Procent zwrotu z hazardu wynosi 95,97%. Możesz zapoznać się z symbolami i funkcjonalnością automatu w trybie demo, zaczynając grać za darmo.

Recenzja automatu RaRaRa

Fabuła aparatu RaRaRa nie została wybrana przypadkowo, ponieważ automaty do gier oparte na motywach starożytnego Egiptu sąZwycięska RaRaRa sukces wśród graczy. Twórcy Relax Gaming zadbali o to, aby ten automat podbił serca użytkowników od pierwszych sekund gry.

Lista charakterystyk technicznych automatu online obejmuje 5 bębnów, 10 aktywnych linii. Minimalny zakład to 0,1 monety, a maksymalny to 400 monet. Najwyższy współczynnik wypłat to 300 zakładów. Uczestnik może otrzymać nagrodę za każdy udany spin.

Jak grać w automacie RaRaRa

Użytkownikom nie będzie trudno zrozumieć panel sterowania hazardem. Tutaj wszystko jest proste i proste: w lewym dolnym rogu znajdują się strzałki służące do wyboru zakresu zakładu. W pobliżu to klawisz, który dostosowuje ustawienia: dźwięk, głośność, efekty dźwiękowe. W prawym dolnym rogu ekranu urządzenia znajduje się przycisk do aktywacji automatycznego uruchamiania. Obok znajduje się klawisz Start. Kliknięcie na nią uruchamia rotację bębnów gry.

Bonusy RaRaRa Prosta rozgrywka RaRaRa nie wzbudzi żadnych pytań nawet dla początkujących. Po wykonaniu podstawowych ustawień musisz aktywować obrót bębnów. Następnie poczekaj na zakończenie spinów i przestudiuj kombinacje, które pojawiły się na ekranie. Płatne wiersze są liczone w dwóch kierunkach: od lewej do prawej iz powrotem. Wygrane ustalane są za 3-5 identycznych symboli. Kwota wypłaty zależy od wielkości całkowitego zakładu, liczby symboli w kombinacji i ich współczynników.

Zasady gry przewidują podstawowe symbole: piramidy, medaliony, bóstwa, wazony. Są tu znaki o specjalnych funkcjach (Dzikie): władcy starożytnego Egiptu. Dzikie symbole pojawiają się na ekranie maszyny tylko na trzech środkowych bębnach: 2, 3 lub 4.

Dziki, który pojawia się na jednym z tych bębnów, automatycznie zmienia się w znak stosu. Darmowe spiny rozpoczną się natychmiast po tym. Darmowe spiny zakończą się, gdy wypadnie inny Wild, gdy użytkownik przegra lub na ekranie pojawi się piramida. Runda ryzyka podwojenia nie jest przewidziana w zasadach automatu.

Tabela wypłat

  • starożytny artefakt: x60/200/600;Tabela wypłat RaRaRa
  • chrząszcz skarabeusz: x40/80/200;
  • bóstwo Ra: x16/32/120;
  • statek: х12/20/80;
  • ptak: x8/16/60;
  • sfinks: x8/16/60.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 95,97%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do RaRaRa
Wszystkie gry producenta Relax Gaming
Back to top