Wanted Outlaws Wanted Outlaws

Wanted Outlaws - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Wanted Outlaws
Producent: Relax Gaming
RTP: 96.41%
Zmienność: Średnia zmienność
Linie / Bębny: 3125/5
Maks. wygrała: х2500
Funkcje: Darmowe spiny

Interfejs poszukiwanych banitówRelax Gaming ucieszył swoich fanów kolejnym automatem do gry. Możesz docenić grafikę i zalety maszyny online Wanted Outlaws stworzonej 26 października 2020 roku na naszej stronie internetowej. Na aktywnych liniach automatu rozgrywa się motyw Dzikiego Zachodu, który cieszy się niesamowitym powodzeniem wśród graczy.

Wysoki wskaźnik zwrotów wynoszący 96,41% i kolorowe animacje tematyczne zwiększają sukces gry. Przetestuj specyfikację, grając w demo Wanted Outlaws za darmo.

Recenzja gry Wanted Outlaws Slot

Fabuła hazardowej gry online Wanted Outlaws została wybrana przez twórców z uwzględnieniem preferencji użytkowników.Zwycięstwo poszukiwanych banitów Od pierwszych sekund obrotu pięciu bębnów zauważysz kolorową grafikę. Na ekranie urządzenia pojawiają się obrazy kowbojów, buty z ostrogami, rewolwer, podkowy, zapowiedzi schwytania przestępców, nominały kart.

Standardowe linie nie są dostępne. Masz możliwość zebrania 3125 zwycięskich kombinacji. Od 0,1 do 100 monet jest akceptowanych na spin.

Jak grać w automacie Wanted Outlaws

Wysokiej jakości animacja, wysoki RTP, czytelna rozgrywka w Wanted Outlaws to atuty urządzenia. Przed rozpoczęciem gry musisz wybrać zakład, klikając przycisk z wizerunkiem monet. W pobliżu znajduje się przycisk startu, który aktywuje obrót rolek. Po rozpoczęciu gry na ekranie automatu pojawią się tematyczne symbole.

Znaki specjalne Wanted Outlaws Każdy znak w grze ma określony zestaw współczynników. Płatności są uznawane za kombinacje identycznych symboli. Wygrywająca kwota zależy od wielkości zakładu, liczby symboli w kombinacji i ich wskaźników.

Ogłoszenia o pojmaniu przestępców pojawiają się tylko na 3, 4, 5 bębnie. Do każdego takiego ogłoszenia dołączona jest nagroda. Za wizerunek przestępcy z bandażem pobiera się 2, 5, 10 stawek. Za symbol dziewczyny otrzymasz 15, 20, 25 kredytów, a za przestępcę z brodą - × 200.

Wizerunek szeryfa w białym kapeluszu jest wyposażony w dzikie opcje. Ten znak, jeśli to konieczne, zastępuje podstawowe symbole, uzupełniając zwycięski rząd. Gwiazda szeryfa to znak rozproszony, który w ilości 3, 4, 5 jednostek aktywuje rundę 10, 15, 25 darmowych spinów.

Tabela wypłat

  • skrzyżowane rewolwery: x1,5, 9, 24, 60;Tabela wypłat Wanted Outlaws
  • czapka z rękawiczkami: x6, 12, 24;
  • buty: x3, 6, 18;
  • lina z podkową: x3, 6, 18;
  • zapowiedź schwytania sprawcy: x1,5, 4,5, 15;
  • nominały kart: x0,6-6.

RTP (procent zwrotu z całkowitej kwoty zakładów) - 96,41%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Wanted Outlaws
Wszystkie gry producenta Relax Gaming
Back to top