Barbarian Fury Barbarian Fury

Barbarian Fury - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Barbarian Fury
Producent: Nolimit
RTP: 96.06%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 25/5
Maks. wygrała: 8785
Funkcje: Expanding Wilds Darmowe spiny Sticky Wilds

Interfejs Barbarian FuryBarbarian Fury to automat do gry opracowany przez Nolimit. Data premiery to 19 lutego 2020 r. Twórca oprogramowania jako temat wybrał życie barbarzyńców. Głównymi bohaterami byli przedstawiciele ludów żyjących poza Cesarstwem Rzymskim.

Jeśli zagrasz w demo w Barbarian Fury, użytkownicy sprawdzą ukryte parametry i wybiorą skuteczną strategię. RTP (procent zwrotu) - 96,06%. Często upuszczane symbole obejmują nominały kart i portrety bohaterów. Na naszej stronie możesz grać za darmo. W przypadku zakładów na prawdziwe pieniądze poszukaj niezawodnego kasyna.

Recenzja gry Barbarian Fury

Fabuła oparta jest na przygodach potężnych wojowników i wojowniczek. Na ekranie widać zimowy lasZwycięska furia barbarzyńców realizm opadów śniegu, producent zastosował wizualizację 3D. Główne pole zdobią czaszki. Soundtrack - epicka muzyka.

Wyświetlacz zawiera 24 stałe linie, których liczby nie można zmienić. Minimalny zakład na obrót to 0,25 monety, maksymalny to 50. Przy wyborze stawki brana jest pod uwagę średnia wariancja. Istnieją dwie opcje uruchomienia 5 bębnów - automatyczna i ręczna.

Jak grać w automacie Barbarian Fury

Panel sterowania w urządzeniu jest intuicyjny. Po kliknięciu „$” zostaje wybrana odpowiednia wielkość zakładu. Aby przejść do trybu automatycznego, musisz kliknąć trójkąt i wybrać liczbę obrotów (10, 25, 50, 100, 250 lub 1000). Bębny uruchamia się ręcznie, naciskając okrągły przycisk ze strzałką. Jest przycisk z trzema kropkami do otwierania tabeli wypłat z zasadami i kursami.

Znaki specjalne Barbarian Fury Rozgrywka w Barbarian Fury jest prosta. Zakład zostaje postawiony, spiny są aktywowane. Wynik zależy od pracy wbudowanego RNG. Dochodowe kombinacje trzech, czterech lub pięciu ikon liczone są w standardowy sposób - od lewej do prawej. Tworzą je nominały kart w postaci symboli runicznych, wizerunków barbarzyńców z toporami, mieczami, sztyletami.

Bear - Wild, który wypada na środkowych bębnach. Można go przedłużyć w pionie o cztery komórki. Kiedy trzech bohaterów zostanie upuszczonych, zaczyna się respin. Jeśli na ekranie są symbole Wild, pozostają one na swoich miejscach. Kolejnym specjalnym znakiem jest Scatter w postaci wilka. Kiedy trzy lub więcej z tych bestii zostanie upuszczonych, runda Furi Spins się rozpocznie. Z każdym nowym obrotem symbole Scatter przesuwają się w dół o jedną pozycję.

Tabela wypłat

  • dziesiątka, walet, dama - x0,2/0,6/2;Tabela wypłat Barbarian Fury
  • król - x024/0,72/2,4;
  • as - x0,24/0,72/3;
  • barbarzyńca z osiami - x0,6/0,8/4;
  • dziewiczy wojownik - x0,68/1/6;
  • wojownik z mieczem - x0,8/1,2/10.

Wnioskowany teoretyczny zwrot (RTP) - 96,06%

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Barbarian Fury
Wszystkie gry producenta Nolimit
Back to top