Valley of Dreams Valley of Dreams

Valley of Dreams - Automat

Opinie graczy
(0 gracze głosowali)
Dziekuję za odpowiedź!
4/5

Opis

Nazwa gniazda: Valley of Dreams
Producent: Relax Gaming
RTP: 96.00%
Zmienność: Wysoka zmienność
Linie / Bębny: 3125/5
Maks. wygrała: х15613
Funkcje: Darmowe spiny

Valley of Dreams Big Win Automat Valley of Dreams zajął pierwsze miejsca w popularności zaraz po dodaniu go do katalogów zakładów hazardowych online - 31 października 2020 r. Deweloper Relax Gaming przygotował grę hazardową na temat jasnego wydarzenia w Japonii - kwitnącej wiśni. Każdy gość naszego portalu może wziąć udział w Hanami - każdy może zagrać w demo.
Wartość RTP wynosi 96%, a sam automat jest wyposażony w specjalne funkcje i symbole bonusowe. Zaczynając grę za darmo, na saldo gracza wpłyną kredyty w wysokości 10.000. Ta kwota pozwoli Ci trenować przez długi czas bez przerywania sesji gry. Długa sesja treningowa pomoże nie tylko początkującym przyzwyczaić się do zarządzania, ale doświadczeni gracze będą mogli z wyprzedzeniem ujawnić wszystkie sekrety i dary procesu.

Recenzja gry Valley of Dreams

Valley of Dreams otwiera się ekranem w delikatnych odcieniach różu i błękitu. Akompaniament melodyczny będzie dopełnieniem Darmowe spiny Valley of Dreams motyw projektu. Świątynia. Zlokalizowana na górze, na której kwitnie sakura, otworzy swoje podwoje, a na polu zaprezentowane zostaną zdjęcia działki według schematu 5x5.

W sumie jest 3125 linii wygranych.Liczone są kombinacje, które składają się z tych samych symboli od lewej do prawej bez przerywania. Zakład na spin zaczyna się od 0,10 monety, a maksymalna może wynosić 500.

Jak grać w automacie Valley of Dreams

Znaki specjalne Valley of Dreams Nawet nowicjusz w świecie hazardu opanuje rozgrywkę Valley of Dreams od pierwszych sekund gry. Funkcjonalność klawiszy jest intuicyjna. Wielkość zakładu ustawia się za pomocą przycisków „+” i „-”, a rozpoczęcie obrotów odbywa się za pomocą dużego klawisza na środku panelu kontrolnego.

Po zatrzymaniu udanego spinu na boisku pojawia się zwycięska kombinacja. Wyróżnia się w celi kontrastową ramką. Po przyznaniu nagrody pieniężnej symbole zawarte w kombinacji znikają, zwalniając miejsce dla osób stojących na górze. W tym przypadku wskaźnik boczny wzrasta o jeden podział. Musi być 5 takich cykli z rzędu, aby wygrana podwoiła się 2 razy.

Oprócz głównych symboli na ekranie mogą pojawić się specjalne - Wild zastępuje podstawowe symbole kwiatem lotosu, a Scatter z latarnią włącza od 8 do 12 darmowych spinów.

Tabela wypłat

  • fioletowe plamy i zielona łodyga - x0,1/0,2/0,3; Tabela wypłat Valley of Dreams
  • różowy kwiat - x0,1/0,2/0,4;
  • fala turkusowa - x0,1/0,3/0,5;
  • światło czerwone - x0,1/0,3/0,7;
  • wąż - x0,2/0,4/1;
  • wiewiórka - x0,3/0,6/2;
  • ryba - x0,3/0,7/2,5;
  • żółw - x0,4/0,8/3;
  • uszczelki - x0,5/1/4.

Valley of Dreams ma 96% całkowitego zwrotu z inwestycji

Autor: Olga Shkolina

Najlepsze bonusy w kasynach online w Polsce 2021 roku
Gry podobne do Valley of Dreams
Wszystkie gry producenta Relax Gaming
Back to top